Gumice ventila e39,1997,520i,110kw, cena ? Slika?


Recommended Posts

Pozdrav :) Jel moze neko da mi posalje sliku kako izgledaju gumice ventila za navedeni model tj BMW E39 520i, 110kw, 1997 godina, i ako moze da mi kaze cenu gumice? Posto sam se ja raspitivao i rekose mi da je 40 din komad, sad se bojim da ne kupim neki fals pa da ode opet za 10000km. Hvala, Pozdrav :)

Link to post
Share on other sites

Pozdrav :) Jel moze neko da mi posalje sliku kako izgledaju gumice ventila za navedeni model tj BMW E39 520i, 110kw, 1997 godina, i ako moze da mi kaze cenu gumice? Posto sam se ja raspitivao i rekose mi da je 40 din komad, sad se bojim da ne kupim neki fals pa da ode opet za 10000km. Hvala, Pozdrav :)

Zovni neku prodavnicu bmw delova od poverenja. Imas topic o tome http://www.bmwclubserbia.com/forum/index.php?showtopic=15651 recimo bmw line ;)

Link to post
Share on other sites

Tamo gde su po toj ceni je upitanju maloprodaja... Marka gumica ja Victor.

Maloprodaja ili veleprodaja nebitno,40din je cena koja ti govori da je ta gumica jeftina i samim tim sumnjivog kvaliteta,ja sam pre mmnoogo godina kupovao za m20 gumice i placao ih oko 100din po komadu,to je tada bilo oko 1,5 euro,i tada nisu bile od kvalitetnijih,tako da cena od 3600 na nekom drugom mestu bi trebala da ti nagovesti da su te mozda malo kvalitetnije,Victor raintz moze da bude kvalitet ali isto tako moze da bude i fush.

Kako hoces,na svoj auto stavljas pa sam izaberi.

Link to post
Share on other sites