Recommended Posts

I šta ti taj link potvrđuje Bobane???? ajde pojasni-piše da su se pravili do 2000-te + ti sajt nije tačan-nema 112 kw nego 110kw(mogao si se malo više potruditi),nazovi špeditera pa pitaj koliko ih je vratio,a ja sam se uverio tako što kad sam bio u Nemačkoj da kupim 520i 110kw 2000 godište,u brifu mu stoji euro 2 norma d3,a tako sam se prošao i sa E46-com,a još jedan dokaz ti je: koliko si njih video da se prodaju na ime kupca iz uvoza,ja ću ti reći-0,a razlog je što nemaju euro 3,a već 320d,316i i 318i 2000 godište imaju euro 3 normu

Link to post
Share on other sites

ima ih dosta koji su prosli sa kovertom za decicu, da carinik podesi da moze da prodje. Motor mozda i jeste euro 3 ali po papirima se tacno zna sta moze legalno da se uveze a sta ne. Naravno, kod nas sve moze dok neko ne prekontrolise a onda bude, e jebi ga.

Link to post
Share on other sites

moj savet je da ovaj auto deluje bas bas pristojno,i da sam ja u tvojoj situaciji kupio bih ga,cemu toliki bauk oko jednog automobila kad svako ima neko svoje misljenje Srpska posla,euro3 ili ne u cemu je problem,auto na proveru lepo,jel moze da se registruje,moze hvala lepo,pa neka ima i 55kw,pola bmw-a po oglasima se ne slaze sa konjazom pa nista,primer bio je na prodaju jedan e30 320ix :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja sam skoro kupio isti takav za 3400 ali nema alu felne već samo jedan set čeličnih ko nove i nove ms gume, nema auspuh ni zatamnjena stakla (najmanje bitno) tako da mislim po meni i po nekoj prosečnoj ceni na oglasima da ovaj vredi tih para pod uslovom da su gume dobre i da ima i letnje barem za jednu sezonu i naravno da nema neke skupe kvarove, ako već voziš takav bolje od mene znaš šta da gledaš a svakako oteraj i kod majstora, najbitnije je da proverite trap jer je on skup, ne na kanalu nego na dizalici da se vide i luftovi krajeva spona mada one nisu skupe, menjač dal lepo radi i kvačilo kakvo je, ima li luft u diferencijalu isto jako bitno, a ostalo kao i kod svakog auta, limarija, sedišta, klima dal radi obavezno probaj i tako to...naravno broj šasije i motora.

Link to post
Share on other sites

Kaze covek da je u super stanju, skoro novi diskovi i plocice, gume su nove nisu presle ni 1000km m+s, kaze da kad se auto upali nema ni jedna upaljena lampica. Gledao sam i ja taj auto na netu sto si ti uzeo, hteo sam da idem da ga pogledam :D

Link to post
Share on other sites

Pusti ti šta ko kaže, ako je zaista tako i tebi se dopada onda vredi novaca...uvek će postojati diskusija šta koliko vredi, nije to 5.000 nego 3.800 eur a možda i niže...šta drugo za te pare pa da kupiš, ni Astru 2005o sa 200.000 km a 1.4 motor...

Godine svakako uzimaju danak, a E46 nije večan kao kockica i može da ima nekoliko kvarova od po 50, 100, 200 eur, tako da treba obratiti pažnju i ne zaletati se...najbolje da ide još neki drug sa tobom, još neki hejter starih automobila najbolje pa će on realno da gleda na auto a ti kome se dopada ćeš sebe ubediti da treba da kupiš svakako :D Naravno, bez majstora tj kanala i dizalice NIKAKO!

Dijagnostika isto, ja sam imao jedan senzor da je crkao, 50 eur košta pa ti vidi. Nek kod tebe budu 2 komada i šta onda...na dijagnostici vidiš i kompresiju, rad cilindara, jako bitne stvari.

Link to post
Share on other sites