Recommended Posts

Na E34 ne radi mi jedna lampica migavca na kontrolnoj tabli.Rezervnu imam ali kako je zameniti.

Uzgred-kakve sijalice idu u farove ovog modela...nikad nisam menjao pa bih imao u rezervi zlu ne trebalo

Link to post
Share on other sites
Na E34 ne radi mi jedna lampica migavca na kontrolnoj tabli.Rezervnu imam ali kako je zameniti.

Uzgred-kakve sijalice idu u farove ovog modela...nikad nisam menjao pa bih imao u rezervi zlu ne trebalo

Lako.

Izvadis intrumentablu koja izgleda ovako:

CodingPlug2.jpg

Sijalica za zmigavce je gore i samo je okrenes u lijevo.

U kratka idu H7 ali za duga ne znam, mozda 9006....

Link to post
Share on other sites

Evo,imas i pratece slike

http://www.lehrmangroup.com/rickard/airBagAndBulbs.html

Ako nemas airbag mozes odmah da pokusas sa skidanjem table,pa ako ne bude htela da prodje sa strane onda skidaj i volan kako je objasnjeno. Kad oslobodis tablu od srafova,PAZLJIVO je uhvati za "ushice" i polako je obori ka dole,da vidis dzekove. Ovo sa usicama uradi pazljivo jer su jako krte i caskom puknu. I kad budes skidao dzekove sa table,prvo treba da obicnim tanjim srafcigerom PAZLJIVO podignes osigurace (kao crna plastikica) na dzekovima pa tek onda da ih otkacis.

Mozda vec tamo ima naglaseno,al ovo je iz iskustva na kocki,pretpostavljam da je taj deo isti. Bolje da ti napomenem nego da sjebes,ja sam izlomio bio par stvari jer sam sam provaljivao sve.

Link to post
Share on other sites

ne mora volan da se skida, dovoljno je samo da se izvuche koliko moze, zaglavi tu i polako kroz njega nachi polzaj u kome je mozesh izvuchi

a shto se sijalica tiche, H1 su u kratkim, maglenkama a mislim da su i u dugim

Link to post
Share on other sites