Recommended Posts

Pozdravljam sve clanove i ljubitelje auto-moto svijeta i naravno ovoga foruma.

Po zanimanju sam pomorac (Elektricar) i zivim u Bijeloj kod Herceg Novog

Od nedavno sam postao vlasnik Bembare 320 d karavana 2000 god (100 kw)

Sa Kumom sam posao za Italiju i kupio ga tamo Sutra ujutru idem da ga registrujem ako Bog da

Prednje amortizere mi je lik iz Risna napunio i ostaje da promijenim gume prednje i kugle u tockove prednje a to cu nakon registracije

Vodio sam ga na dijagnostiku i bilo je par gresaka koje su obrisane

Jedina falinka mu je sto mu je prvo paljenje malo teze a posle lagano

Eto zasada toliko fotografije cu ubrzo postaviti

Veliki pozdrav sa primorja

Link to post
Share on other sites

Pozdrav i dobro dosao moreplovac :D Neka ti je sa srecom kupovina, sad ces valjda malo vise da prelazis kilometre nego nauticke milje :D

hahah bolje te nasao stari :e30: Hvala od srca i bogami cu se potrudit da stignem milje :)

Link to post
Share on other sites

Pozdrav za tebe i Bijelu, tamo sam mnogo puta bio na pripremama! Cestitam na kupovini i zelim ti mnogo kilometara :)

E bas mi je drago i od srca ti hvala :) :rolleyes: .Nadam se da ti je prijalo ovamo kod nas i da ces opet doci :)

Link to post
Share on other sites

Hvala, verovatno cu, ako nista, proci kroz Bijelu ovo leto, imam dugara malo nize.. :D

Ako budes mogao djape evo ti moj broj 067291952 pa se javi pozdrav :)

Link to post
Share on other sites

Pozdrav i dobro dosao!

Bolje te nasao bratski i hvala jos jednom svima na doceku.

Registrovao sam bimera 335 eura sa zelenim kartonom i evo ga sad kod komsije kugle da zamijeni

U ponedeljak mi nisu primili papire rekose falio prevod sa ita stare saobracajne i odjavnog lista pa sam u pon. to odradio i registrovo ga juce.

Posle toga nepovratni ventil na pumpu ,oram stavit,vozacev podizac stakla nesto zaglavljuje i sirena neradi ..lepo bogami :acute:

Link to post
Share on other sites

pozdrav puno kilometara ti zelim mozda se sretnemo na leto idem u bjelu tamo mi zivi zenin otac pa cemo na leto malo kod njega

A miko pa hvala od srca bas mi je drago, bas bi volio eto imas moj broj tu iznad na postovima javi se vazda cu nac malo vremena zovi ako budes trebao sto :preved: ja bih trebao na VMA da idem na terapiju za kicmu povredio sam se na brodu ali cu na ljeto biti tu covece javljaj bas bi mi bilo drago i ne samo ti naravno ko god mogu pomoci koliko eto :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...