Recommended Posts

  • 1 month later...

Nisam menjao, samo sam zamenio plocice jer mogu jos da guraju ovi stari diskovi...

Nego dosao sam do informacije da mogu da ostanu stara kljesta samo da se razdvoje i da se ubace plocice kao distanceri...

Link to post
Share on other sites

Nemam pojma, tako sam cuo da moze, nisam proveravao niti radio...

Cuo sam da se kao klesta mogu razdvojiti na sredini i da izmedju ta dva dela ide ta plocica....

Opet ponavljam to nisam ja konstatovao, samo sam cuo da to moze tako, ako znas da ne moze ti reci, da se ne cimam bzv oko toga nego kad resim da menjam diskove da trazim i klesta.

Link to post
Share on other sites

PAzi,nisam cuo da je neko to radio,bas cu da proverim da li to uopste moze da se radi,ali sto bre experimentises sa kocnicama,nije to podizac stakla pa ako otkaze nema veze,ja to ne bi radio,nisu ta klesta 500e.

Link to post
Share on other sites

Znam druze, ne experimentisem ja nista, samo sam zamenio plocice, a kad budem morao diskove onda cu da razmisljam sta i kako, naravno da je bolje da je sve orginal bez prepravki i znam da nisu klesta 500e....tako sam cuo, nisam ja to ni izmislio ni probaop da uradim.... Za koje pare bi mogli da se nadju dobri venti. diskovi i klesta za njih? Novo-polovno kako god, nemam predstavu koliko bi to moglo da kosta jer vidim da plocice ima od 2000 do 7500 dinara :D

Link to post
Share on other sites