Recommended Posts

da malo osvijezim topic...

kupljena je rucica mjenjaca od e90...auto je jako prljav i unutra i vani jer kod nas kisa ne misli prestajati!!!

DSC00163.JPG

DSC00165.JPG

a danas je dobio i tamna stakla!!! 50% lumar crna folija,vrhunski odradjeno 7god garancija!

pocelo je ovako...

DSC00146.JPG

DSC00147.JPG

DSC00149.JPG

i rezultat...

DSC00150.JPG

DSC00151.JPG

DSC00152.JPG

DSC00153.JPG

DSC00154.JPG

DSC00156.JPG

DSC00161.JPG

ja sam prezadovoljan!!!tacno je ispalo onako kako sam zamisljao!e sada sto se policije tice neka mi je Bog u pomoc!!!

DSC00127.JPG

a u medjuvremenu je postao veliki...slika od nedavno!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma super je ispalo, uzivo je mnogo ljepse i ne izgleda toliko tamno kao sto je na slikama... vrijeme je oblacno bilo pa izgleda tamnije nego sto jeste... taman je nijansa...

Link to post
Share on other sites

A ne brate!! :) :) :) :(

Zasto si ga unistio?!

Sta ce ti crna stakla?!

Meni se to nikako ne svidja..

Bas mi je zao..

Moze li ta folija da se skine?

Link to post
Share on other sites

Ja sam na coupe-u imao 30% i nisu me dirali. Sutra cu na touringa da stavim i npred 30%, pa kacin slike. Meni se iskreno svidja kako je ispalo. Sa tamnijim je nocu malo zeznutije voziti ( po kisi u sumrak u gradu - katastrofa), ali navikne se covek.

Link to post
Share on other sites

prva stvar,nije ubitacno zatamljen da bi se neko krio nego je samo tamnija nijansa upitanju...

druga stvar zbog cega???na prvom mjestu mi je zato sto lijepse izgleda sa ovim folijama,druga stvar sto stiti enterijer masu od sunca(mozda ne one sa pijace folije ali za ove sam se vec uvjerio u par dana)

treca stvar Leone sa ovim lumar folijama nema nikakve razlike po noci jer se malte ne iz auta ne primjecuje...ako Bog da vidjet ces...(barem ne na ovoj nijansi,za ostale ne znam)

a skinuti se moze kada god pozelis...

za sada sam prezadovoljan...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Mislim da si trebao da stavis LLumar PP35LU, tamno sive je boje, 65% zatamnjenja. Na sivom i zlatno sivom autu bruka kako stoji, mada mu je i crna diskretno odvojila stakla od ostatka auta. Svidja mi se, nista napadno.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...