M3e 36,328 kabrio e 36.


Recommended Posts

cabria sam uzeo 2005 tacku nije imao, pravih 90 hiljada, placen 6000e.Dosao covek iz Hanovera jedva sam ga ubedio da ga proda,isao je ekstra,M-je prica za sebe prodao sam ga 2008 posle 4godine voznje prodat isto nekim likovima u NS.Bas bih voleo da vidim kako su kabria izciganisali.

Link to post
Share on other sites

video sam na youtubu pre neki dan ovog plavog sa tim starim tablicama... verovatno je snimak star par godina. neki likovi ga cepaju kod faxeva vamo u ns.

Link to post
Share on other sites

Plavi je bio u vlasnistvu brace Cubi dugi niz godina a mislim da je jos uvek u NS-u, kupljen je u BGD-u sa 6000km ali mu je vec tad bila farbana cela jedna strana , mislim leva ako se dobro secam .

Link to post
Share on other sites

jeste cubi,ili ti Buhmiler Atila,imao sam celu papirologiju od uvoza servisa sve i koliko je placen 1995 pisalo je 75000dm.u carinskim papirima. Ja sam M-a platio 9000e tada ali ne od njega vec od decka Marko kako se prezivao ne znam 2004g,posle sam ga prodao nekim momcima iz Ns-a zao mi je i dan danas sto sam ga prodao,jbg,a taj snimak je star zeljko mislim da ima 10 godina.

Link to post
Share on other sites

Imam slika i sa Schnitzerkama ali su dve bile naprsle iznutra jedna posle polomljena i zamenio sam ih,sve u svemu najbolji auto koji sam vozio a vozio sam ih dosta,nema tog osecaja.nadam se jos nekom u skorije vreme.

Link to post
Share on other sites

jeste cubi,ili ti Buhmiler Atila,imao sam celu papirologiju od uvoza servisa sve i koliko je placen 1995 pisalo je 75000dm.u carinskim papirima. Ja sam M-a platio 9000e tada ali ne od njega vec od decka Marko kako se prezivao ne znam 2004g,posle sam ga prodao nekim momcima iz Ns-a zao mi je i dan danas sto sam ga prodao,jbg,a taj snimak je star zeljko mislim da ima 10 godina.

kad ga ja nisam uzeo ko me jebe,posle je bio i u Valjevu taj mu je jebao mamu maminu!

Auto je stvarno bio bruka dok je bio kod Joleta u K.Mitrovici!

Link to post
Share on other sites

kabria sam prodao nekom liku u bg,posle su njemu taj auto uzeli za dug ili sta vec ne znam.zasto je ovako izciganisan grota mi je znam da je bio kod mene kao clan porodice

.

Link to post
Share on other sites