Recommended Posts

Znam da nije bmw ali vise ne znam sta cu imam problem na sestrinom fiat puntu 1.2 16v 2001.god stalno stuca i trokira i nema snage da se popne uzbrdo,poveo sam ga kod majstora i on ga spoji na dijagnostiku i prikaze problem na senzor pritiska i on to promijeni i poslije toga opet isto onda stavi nove kablove i svjecice i radio u mjestu 3 sata bez problema i kad sam dosao po njega i sve super dok nisam dosao do uzbrdice i onda opet po starom i vratim ga nazad u radionicu i sad je jos tamo i sad prikazuje gresku na drugom cilindru. Obratio sam se ovdje jer ste uvijek bili od pomoci kad je moj mezimac e39 bio u pitanju pa se nadam da ce neko nesto znati jer mi sestra poludje bez auta

Link to post
Share on other sites

To je i meni palo na pamet al eto nisam vise pametan zaista plus sto se slabije u benzince razumijem nego dizele koje oduvijek vozim

Link to post
Share on other sites

na 8v je to cesta boljka, fabricka greska. ne znam da li je isto i na 16v. u svakom slucaju, ako je to, moze da se reparira, ne mora novi, koji kosta oko 300 eura.

Link to post
Share on other sites

na 8v je to cesta boljka, fabricka greska. ne znam da li je isto i na 16v. u svakom slucaju, ako je to, moze da se reparira, ne mora novi, koji kosta oko 300 eura.

moze biti.. na fiatima to godiste su racunari najvise pravili probleme..

Link to post
Share on other sites