e36 318is "zorica brunclik"


Recommended Posts

pa meni sad samo vergla a nece da upali a zamenio sam i pumpu za gorivo... pa videcu za dizne dal su dobre... i za senzor cu da pogledam <_< ... a za putni racunar to neverujem kaze da se to bas retko kvari.... :fool:

Link to post
Share on other sites

nisam jos treba majstor da dodje da ga na diagnostiku stavi... ma samo vergla a nece da sastavi.. a menjao sam pumpu nije ni pumpa....

Link to post
Share on other sites

e ljudi moji resio sam problem... auto ide ko mecava... zamenio sam pumpu goriva koju sam rekao i povezaokako je bilo .. ali nekako su zice bile sad kontra mesto plus da bude veca buksna ono je bilo obrnuto neznam kako i auto posle zamena zica upalio na pola kljuca... hvala vam od srca za savete... majstor je za 20 min resio roblem i nije isao na diagnostiku... jer nije bilo potrebe nasao je kvar i bez toga .. ispitao je dizne ispitao je senzor radilice i bombinu i sve je bilo u redu i onda je pumpu i tu je kvar nasao... hvala bogu sad je sve u redu i sad nastavljamo gde smo stali .. sutra kacim slike sa farbanja i delove koje sam promenio... pa onda dalje idemo po protokolusve sta treba da zavrsim da bi bio kki secerlema

:e30: :dance3: :driv_ing: :yahoo:

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ljudi zdravo imam jedno pitanje .menjao sam bravu mehancku paljenja i imao sam kod kljuc i napravio sam sve i palio je . Kad prislonim stari kljuc prstenu a sa drugim verglao i bilo je sve u redu a sad je stao i nece da vergla i pali a dobijem kontakt. Dali neko zna sta bi moglo biti i dali mi neko moze resiti to. Ili dali ima neko komp za 318is bez kod kljuca.

Link to post
Share on other sites