Pitanje/Savet


Recommended Posts

Ja sam moj auto davao za 2700e e36,98 god,sa plinom,klimom,asc,2xairbag itd i nijednu ponudu za kes nisam imao,sve neki traktori i kosacice u zameni,a o kupusu,luku i rotkvicama da ne govorim,danas je realno da kupi ok auto za 2000evra

Link to post
Share on other sites

Daj brate ne zanosi se!! ;)

ne zanosim se. daj mi taj dobar za 1500e. naci cu mu zilion mana... i izace ga preko 2500e. da bi bio bas dobar.

Link to post
Share on other sites

ne zanosim se. daj mi taj dobar za 1500e. naci cu mu zilion mana... i izace ga preko 2500e. da bi bio bas dobar.

Problem je u tome sto ih nema vise "dobrih",svaki ima po 15 godina minimum,ima izuzetaka tipa tvog M-a u koji si utukao 7-8000,tipa Wice-ovog auta u koji je isto utuceno gomila para,ali takvi automobili i nisu za prodaju jer se pare ne vrate nikada,jedino kad nekome stvarno padne roletna i resi da ga da po cenama sa oglasa.

E36 koji izgleda pristojno ili "OK" po meni moze da se nadje do 1500e,pa onda da se malo para baci ako ima nesto od sitnica da se zakrpi i to je to.Vozis se. ;)

Znas ono "od babe devojka"???

Ne ide brate!! :lol:

Link to post
Share on other sites

to si u pravu bobane... i to malo utegnes izadje iljadu evra. tako da opet taj od 1500e izadje skoro tri soma nakraju. da bude ok...

Link to post
Share on other sites