Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam kod mene tukao 3 dana i nista. Skinem komplet vodenu pumpu sa viskom upalim brusilicu i odvrnem... jbg nije hteo da se odvrne

Link to post
Share on other sites

ja sam kod mene tukao 3 dana i nista. Skinem komplet vodenu pumpu sa viskom upalim brusilicu i odvrnem... jbg nije hteo da se odvrne

e milose i meni je palo to na pamet al sam useo da ga odvrnem!

kako sluze felnice?

Link to post
Share on other sites

e ajde da ne otvaram novu temu samo da se nadovezem ovde, dakle skino sam moj visko bez problema i hocu da ga blokiram posto ne radi a nemam trenutno lovu za drugi , naso sam bio ovde na forumu neku temu gde covek puni visko sa nekom grafitnom mascu ali ja ne bi to da radim dajte neke ideje kako jos moze da se blokira i ako je moguce neke slike kako to izgleda :D

evo cisto da dodam sliku ,napravio sam alat za remenicu da se ne okrece dok se odvija visko mozda pomogne nekom ko ima istu muku kao ja a nema alat :D znaci prosto ko pasulj izbusis rupe na neku malo deblju metalnu plocicu obradis brusilicom i to je to

dsc00130.jpg

Link to post
Share on other sites

e ajde da ne otvaram novu temu samo da se nadovezem ovde, dakle skino sam moj visko bez problema i hocu da ga blokiram posto ne radi a nemam trenutno lovu za drugi , naso sam bio ovde na forumu neku temu gde covek puni visko sa nekom grafitnom mascu ali ja ne bi to da radim dajte neke ideje kako jos moze da se blokira i ako je moguce neke slike kako to izgleda :D

evo cisto da dodam sliku ,napravio sam alat za remenicu da se ne okrece dok se odvija visko mozda pomogne nekom ko ima istu muku kao ja a nema alat :D znaci prosto ko pasulj izbusis rupe na neku malo deblju metalnu plocicu obradis brusilicom i to je to

dsc00130.jpg

imam visko ako nisi resio problem

Link to post
Share on other sites

pa ako hoces da ga blokiras da vrti stalno zavari ga i vrtece sve u 16.. :D

a kako se to vari ,mislim na kom mestu ,aj malo pojasni ili daj neku sliku zavarenog ili ilustruj :D

dsc00131.jpg

ovo je moj

Link to post
Share on other sites

stavi safciger ispod ovog belog lima i izvuci ga prema napolje malo sa obe strane, vrati probaj pa vidi kako vrti. tako bi trebalo da radi uvek na drugoj brzini, neces moci da ga pregrejes i kad ostane bez vode :)

Link to post
Share on other sites

stavi safciger ispod ovog belog lima i izvuci ga prema napolje malo sa obe strane, vrati probaj pa vidi kako vrti. tako bi trebalo da radi uvek na drugoj brzini, neces moci da ga pregrejes i kad ostane bez vode :)

aj da probam i to nemam sta da izgubim on ne radi pa ne radi :D

Link to post
Share on other sites

NE BLOKIRAJ SKROZ

skini taj lim izvadi malu osovinicu,u spric uvuci mast,u upumpaj u njega uz lagano okretanje da primi sto vise masti ,onda vrati sve kako je bilo i vozi

Link to post
Share on other sites

ljudi uradio sam ovo sa plocicom i sad vrti non stop kolko dam gas tolko vrti i ventilator jedino sto kad vozim po gradu digne mi temp malo iznad pola tj izmedju ove dve crte , da li ce to tako da bude stalno i sta da radim kad krenu one vrucine od po 35 a ja se cimam po gradu dal nece da bude nekih problema, na otvoreno stoji na pola kako i treba da bude ( i da cuje ko V12 ) :D

dsc00133.jpg

Link to post
Share on other sites

ako stalno vrti visko nebi smeo da ti dize nigde temperaturu.

Link to post
Share on other sites

ma dobro to nije neki problem :D nego da nije nesto drugo uzrok dizanju temp, termostat sam zimus menjao on je ispravan ili ako nije dal je moguce da je crko posle par meseci :blink: ?

Link to post
Share on other sites