Recommended Posts

Ima i tip, zovu ga Sova, radi vrhunski, mom drugaru je radio fabiju, profi ali zato i naplati poprilicno.

Eko koza mi nije resenje, brzo puca, i nije mi za komplet sediste, na kom se provode sati. Nije lose da uradis samo kadice (strane ) i npr naslon za glavu a ostalo stof.

Link to post
Share on other sites

Cuo sam da sova radi odlicno tapaciranje volana. i video sam sta vise njegove radove, odlicni su, nisam znao da tapacira i sedista. Znam da eko koza nije bas najbolje resenje ali meni se ovaj stof smucio i gledam da ga totalno izmenim, i bilo bi idealno da ostane po sredini stof neki drugi a kadice u eko, to je ekstra kombinacija i gledacu tako da uradim. Hvala obojci :)

Link to post
Share on other sites

Bolje probaj da izbegnes eko kozu ako mozes,jer ce ti se jos vise smuciti kad popuca i pocne da odpada u komadicima,ne govorim ti napamet video sam to kod drugara na autu,eko koza se stvrdne i na fotelji koja nije nikad izlozena suncu dok se u autu desava da parkuras na sunce ili slicno,moje misljenje je da platis malo vise i kadice uradis kako treba u pravoj kozi a ostalo stof pa da traje,na kraju te mozda ispadne jeftinije jednom presvuci kako treba nego dva puta malo jeftinije.To je samo moje misljenje pa ti vidi razmisli,pozdrav.

Link to post
Share on other sites