Recommended Posts

Auto mi normalno radi na plinu, ne troši ulje, a na benzinu se gasi čim je na leru ako ja ne zadržim gas, izbacuje crn dim iz auspuha i ne radi ravnomerno kad držim gas na leru? Ubrzava odlično, ali ostalo nije kako treba. Šta mislite u čemu je problem i da li bih mogao to sam da sredim ako nije previše komplikovano?

Link to post
Share on other sites

Imas nekih sprejeva, Carb cleaner, moze sa tim da se ocisti, mada je svakako najbolje ultrazvucno ciscenje.. A sto se tice lera ne znam da li svi ti karburatori imaju elektronski ler gas, mozda ti je tu neki problem, procunjaj malo po forumu, pisano je ponesto o tome

Link to post
Share on other sites

Ako nisi nikad skidao bolje onda da odes do majstora nekog.

Imas na njemu diznice koje mozes sam da skines i da ih procistis sa tim sprejom kao sto ti je Casper rekao,pa da vidis kako ce se ponasati.

Ja sam ima slican problem ,samo sto se meni gasio ako ga ne drzim na gasu stalno,a problem je bio Ten starter koji se nalazi u samom karburatoru i koji zna da crkne.Nov je oko 110evra mozda i malo vise,ali meni je u servisu ocistio ceo u nekoj kiselini posto je korodirao ,zamenio mi sve dihtunge na kraburatoru i hvala bogu vec godinu ipo dana sve odlicno radi...

Za pocetak probaj prvo sa tim sprejom ,pa vidi kako ce se ponasati...

Link to post
Share on other sites