Pitanje oko viljuske


Recommended Posts

http://bmwfans.info/parts/catalog/E36/Compact/Europe/316i_1.6-M43/LHD/M/1998/march/browse/front_axle/front_axle_support_wishbone/ kako je zameniti deo pod rednim brojem 6?? Nikada ga nisam menjao,da li moram celu viljusku da skinem ili kako?? Malo je gumam popustila i za jedno 1000 do 2000 ce sigurno da pukne totalno,na levoj strani mi je eksta da li bi tom priliko trebao da ih zamenim u paru?
Link to post
Share on other sites

Ti gumeni sileni za e30 su ti 800 dinara par u bmw line, ne verujem da su skuplji za e36

Valjala bi presa da se deo 5 izbije iz dela 4 (silen iz nosaca) i nabije novi

Na viljusku nailazi lako, samo dobro podmazes, eventualno moze da zapeknu stari pa da ne moze da se svuce ali mozes da ih iseces

Moze da se radi i na licu mesta, bez skidanja viljuske

Link to post
Share on other sites

Hvala na odgovoru..jos me zanima da li ima ceo ovaj deo da se kupi,da ne izbijam silen iz nosaca! nego jednosatavno skine CEO(metalni i gumeni deo)...da li upste postoji tako ili jednosatvno mora iz delova...zamrsih jednosatvo pitanje :lol: Znam da smo kod matorca na Fokusu menjali i dodjem kod lika na presu i on mi lose namesti gumu u viljusci :angry: pa razvaljuj pa ponovo :/

Link to post
Share on other sites

Pa nema potrebe, skines svoje i odneses kod nekog ko ima presu, imas oznake na metalnom delu i na silenu, nema greske :)

Ok...pomogao si i vise nego sto sam ocekivao ;)

Link to post
Share on other sites

Vise nego sto si ocekivao da ce ti bilo ko pomoci, ili vise nego sto si ocekivao od mene? :D

Salim se, pozzz

Dobio sam i vise odgovora nego sto sam trazio :D Vidim ja u postovima da se samo jedni odredjeni ljudi trude da pomognu...od tebe i jos par sa foruma moze se uvek ocekivati BAS KOREKTNA i vise nego dobra pomoc za bilo sta :D

Link to post
Share on other sites