trese volan OPET


Recommended Posts

Juce sam zamjenio diskove i plocice na autu i volan jos vise trese nego sa starijim diskovima tako da zaista nisam pametan sta da radim majstor mi je rekao da vozim dan dva da nalegne pa ako jos bude treslo da mu se javim pa da trazimo sta je

Link to post
Share on other sites

Zaboravih i da mi pise na ekranu na instrument tabli check brake i jos nesto ali nejasan je ekran pa ne mogu procitati

Link to post
Share on other sites

U pitanju je e39 530d 2001.god 193ks a da su felne krive treslo bi i kad ne kocim ovo trese samo pri kocenju pogotovo na vecim brzinama i pri zaustavljanju cijelo auto trese ne znam kako bi opisao kao kad neko lose odvoji kvacilo pa trese ali znaci nema nista sto se motora tice nego je nesto sa kocenjem na prednjim tockovima ali ne znam sta uzeh diskove i plocice i opet nista cak je jos gore

Link to post
Share on other sites

Isti problem na e 39. Dva para diskova promenio i posle par hiljada km počinje da trese. Čuo priču da moraju da se zamene glavčine bez obzira što se ne cuje nikakvo brujanje.

Link to post
Share on other sites

Isti problem na e 39. Dva para diskova promenio i posle par hiljada km počinje da trese. Čuo priču da moraju da se zamene glavčine bez obzira što se ne cuje nikakvo brujanje.

moguce da ti glave kociona kljesta, tj klip da glavi, i da plocica stvara pristisak na disku, i greje ga, meni je to bio problem na e34, 2-3 para diskova sam zamenio, i posle par 1000km ponovo pocne da trese, a onda sam skinuo kociona kljesta, obradio klipove, novi set gumica, i sve 5. :)

Link to post
Share on other sites

Ma uvalio mi ovaj za bmw djelove krive diskove plus mi htio naplatit dostavu nekoliko puta i ja mu vratio diskove nazad i uzeo svoje pare nazad i kupio nove i sad je sve u redu nadam se da ce trajat duze od par hiljada km

Link to post
Share on other sites