Recommended Posts

Problem je sa celom istrument tablom, kad sam zavrglao da upalim i kad sam upalio ceo sat je umro, nema obrtomera, nema kilometraze, grivo ne pokazuje temperaturu isto, rade samo lampice od ulja alternatora... Proveravao sam osigurace i svi su ok? Jel imao neko ovakav problem i ako jeste kako da ga resim?

Hvala unapred

Link to post
Share on other sites

Problem je sa celom istrument tablom, kad sam zavrglao da upalim i kad sam upalio ceo sat je umro, nema obrtomera, nema kilometraze, grivo ne pokazuje temperaturu isto, rade samo lampice od ulja alternatora... Proveravao sam osigurace i svi su ok? Jel imao neko ovakav problem i ako jeste kako da ga resim?

Hvala unapred

otkacio se dzek sto ide na tablu!

Link to post
Share on other sites

otkacio se dzek sto ide na tablu!

To je nemoguce,to se nikome nije desilo na e34,ima stek na dzeku i nema sanse da se otkaci,verovatno je crkla tabla.Probaj sa drugom.

Link to post
Share on other sites

To je nemoguce,to se nikome nije desilo na e34,ima stek na dzeku i nema sanse da se otkaci,verovatno je crkla tabla.Probaj sa drugom.

nek skine tablu pa ce videti u cemu je problem.

sta ako je nekom pukao stek pa samo uturio,pa sad ispada i gubi kontakt,sve je moguce!

meni zimus kad je bilo bas hladno nije radilo nista osim lampice za ulje i aku,dok se malo ne zagreje auto,nekih 5km i samo se sve vrati.malo kondenza i vlage i eto sranja!

Link to post
Share on other sites

Ej drustvo, popravio sam sat, to jest popravio se sam...

Cackao sam osigurace, gledao dzekove sve je bilo ok, na kraju sam stisnuo ono za ponistavanje kilometraze dok mi je bio dat kontakt i sve se vratilo. Posle sam ugasio kontakt i ponovo upalio, upalio auto i sve radi kao i pre, sta se desilo pitaj djavola, ali bitno da radi :D

Link to post
Share on other sites