Recommended Posts

Nista i, jos sam na ostrvu :)

Danas sam ga prikopcao i vozio desetak kilometara i opet je poceo da stuca, ja popizdim i otkacim dzeksnu sa filtera goriva i on je bogami prestao i radio sve dobro dok ga nisam ugasio. E kad sam ga ponovi upalio opet je poceo da gubi lep rad ali tad sam vec disao sa smestaja pa ga nisam dalje probavao... videcu u putu, stajacu, pravicu razne kombinacije samo da dobacim do kuce... Javljam vam kako sam prosao...

Link to post
Share on other sites

Ljudi da se javim...

Stigao sam bez nekih problema, mnogo lakse nego sto sam isao. Svratio sam kod Bate, faca je. Popravio mio je auto za 15 minuta, zajebavao me senzor visokog pritiska, sad je kao podmazan... :)

Link to post
Share on other sites

Ma taj senzor sam vec bio menjao pre jedno tri meseca, stavili su mi polovan ovde u vrbasu...

A brate ovde niko o bembarama nista ne zna, uce se na mom, svi se krste i govore u fazonu pa sto nisi kupio pasata za te pare, ljudi nerazumeju smisao zivota.. :)

Kad su mi menjali bili taj senzor to je bio skupljen konzilijum majstora da ustanove sto auto stuca, zato sam i svratio do bate da mi on to pogleda, za minut je dao garanciju da je senzor problem, fale takvi majstori u mom kraju definitivno...!

Ja mom auto bas dobro odrzavam i glupo je bilo da idem kod ovih mojih majstora da mi provere auto koji je tada radio odlicno.

No sad kaze Bata da se ne sekiram i da idem gde ocu, kaze da je auto kao pracka... ;)

Pozdrav ljudi...

Link to post
Share on other sites