Recommended Posts

ljudi kako da skinem usisnu granu na ma M40 (samo gornji deo) da li samo srafove one da razvijam ili ima neke cake,puklo mi cervo za gorivo sto ide na dizne pa moram da ga menjam ,aj neko da mi pojasni a moze i neke slike da bude lakse ,i da li mi treba posle neki silikon kad to sve vracam da zadihtujem i koji ?

Link to post
Share on other sites

Kljuc 10 (koliko se secam) srafciger , hladno pivo. Cinimi se da ces jos morati skinuti crevo ispod usisa i motoric ler gasa da bih ga mogao skinuti

Link to post
Share on other sites

komsija kupi ona 2 dihtunga gore zameni ih. ne skida se tesko grana sve srafove gore,crevo usisa,motor ler gasa imas dole iberlauf crevo i jos jedno i to je to.. :)

Link to post
Share on other sites

komsija kupi ona 2 dihtunga gore zameni ih. ne skida se tesko grana sve srafove gore,crevo usisa,motor ler gasa imas dole iberlauf crevo i jos jedno i to je to.. :)

komsija sve se lako skida fora je posle da se to vrati kako treba :D

Link to post
Share on other sites

jos jedno pitanje ,kad budem vracao granu da li postoji odredjen redosled zatezanja srafova ili moze kako god ,da se ne desi da pukne grana onda sam se hebo u ljander :D

Link to post
Share on other sites

Komsija ala si ga rasturio :lol: salim se,(ako svracas u despotovcu javi se) i ako treba pomoc zovi :e30: i to stezi dok ne ocvikas :lol:

majstor kvaris :D

Link to post
Share on other sites