Recommended Posts

Pa pazi pre njega sam vozio audi a4 1.8 t B6 kako je on isao i kako ovo ide...sumnjivo mi tu nesto kad budem proverio znacu sta je ali nisam vozio BMW do sada rekao bih da vuce isto.Ne smem da s e zakunem

Link to post
Share on other sites

sta vuce bolje, bmw ili audi?

Pa kazem ti ne mogu da ocenim.deluje mi kao da isto povlace ne znam sledece nedelje idem na detalji pregled da vidim sta je u stavri sa motorom koliko ima HP

Link to post
Share on other sites

pa pazi ako audi od 150ks vuce isto kao bmw od 115ks, onda se zna ko je bolji :)

kazem ti debeljko nisam siguran da ovo ima 115 ks ovo odlicno vuce ali naravno imam ga manje od nedelju dana niti sam ga kidao niti izvlacio nesto.Na sitno 2, 3 kako povlaci... sa 18 gume extra.A sto se tice audija mada nije mesto da to kazem sve pohvale znaci sa ocenom od 1-5 cista petarda .ja sam ga imao godinu dana i sve naj naj za taj motor a njega jesam kidao jer trazi :-)))) :rolleyes: jedino sto me uzano nerviralo je enterijer unutra drzac solje sam menjao i opet se pokvario ,dugmici oko klime poceli da se ljuste i smucilo mi se i to me najvise nerviralo da za takav auto urade nesto nekvalitetno ali sto se tice motora BRUKA pouzdan.Naravno bez plina nikad plin samo BENZIN

Link to post
Share on other sites

ako si u bg, mozemo ovih dana da uporedimo sa mojih 150ks :)

Nisam prike ali nije problem trebalo bi sledece nedelje da idem za Bg pa cu ti se javiti pre i da probamo i da popijemo nesto :rolleyes:

Link to post
Share on other sites

debeljkov lepo vuce, boolje nego moj benz :) pitam za audi jer sam to trebao uzeti jos pre 3 godine, ali sam na kraju zavrsio sa drugim kolima. Cuo sam da 1.8 lepo vuce, ali da motor nije bas za pohvalu taj bebzinski, jel taj motor ide i u TT ?

Link to post
Share on other sites