Motor za e30


Recommended Posts

Interesuje me kako se krecu cene motora za kocku sa sve instalacijom i sta je vec potrebno da ide uz njega

Polako pocinjem da sakupljam pare (bas mi ne ide od ruke :prankster2: ) i vreme je da moj m10 ode iako je dobar, ulje ne trosi, pali lepo i lepo povlaci iako je 86to godiste.

Razmisljao sam o 2.5 motoru ako nista drugo 2.0

Link to post
Share on other sites

Tesko se nadju ti motori da su dobri,govorim o m20,m20b20 ili 2,0 bolje nemoj da stavljas jer ide isto kao i taj m10 sto imas,2,5 ces tesko da nadjes kompletan.

Bolje neki m50 spakuj pod haubu ako si se vec odlucio za taj poduhvat,ali po meni bolja varijanta prodati tu kocku i dodas te pare sto si namenio za motor i pratece zajebancije i kupiti neki e36,sad ih imas i po 1300-1500e solidnih.

Link to post
Share on other sites

Sto se tice motora u dobrom je stanju, od zamene do zamene ulja na meracu se spusti nivo ulja za 1/4 uvek sipam valvoline max life.Na motru bi trebalo da se zameni jedna klackalica i da se proveri stanje lanca i lancanika. Od zamene i prodaje nista za sada posto su sredjeni danas papiri i uplaceno sve za registraciju (kasno sam poceo da razmisljam o zameni motora)

To je bila kocka od momka sto je radio u Yamhi kod hladnjace (nazalost ostao samo motor od nje) http://imageshack.us/photo/my-images/689/nxls.jpg/

mozda si i vidjao

Link to post
Share on other sites