Recommended Posts

ovaj kosta 160 evra polovan je (a u stvari je nov ,samo razmontiran iz kutije i proban ,nov kosta 200e)da ima dvd ali moze da se prikljuci na onu tvoju jedinicu bez problema i ti da pustas sta hoces...

a pazi sa tim monitorima na naslonu .bilo bi pozeljno da imas tamna stakla da moze lepo i po danu da se gleda a ujedno ti je rizik da ti ih neko iscupa ako su bas uocljivi ...za mene je vise neka varijanta da bude skromno a unotra kad se udje da bude bum :lol:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovaj kosta 160 evra polovan je (a u stvari je nov ,samo razmontiran iz kutije i proban ,nov kosta 200e)da ima dvd ali moze da se prikljuci na onu tvoju jedinicu bez problema i ti da pustas sta hoces...

a pazi sa tim monitorima na naslonu .bilo bi pozeljno da imas tamna stakla da moze lepo i po danu da se gleda a ujedno ti je rizik da ti ih neko iscupa ako su bas uocljivi ...za mene je vise neka varijanta da bude skromno a unotra kad se udje da bude bum :lol:

Stakla zatamnjujem za od prilike 10 dana tako da to uopste nije problem!

Aj me podseti za cene:

kamerice

GPS prijemnik

TV antena

ekrani za naslone za glavu

Naravno za ovo sto sam vec uzeo!!!

Link to post
Share on other sites

video sam na e bay-u (Nemackom) ima cd za e 46-icu za 50 eura ali je polovan!!garant kad dodje u srbiju i kad ga prikopcam nece raditi ili preskakati ko lud tako da cu pre videti sta ima u srbiji ili cu kupiti DVD!!!koliko se krecu cene tih DVD-ja????

Link to post
Share on other sites
video sam na e bay-u (Nemackom) ima cd za e 46-icu za 50 eura ali je polovan!!garant kad dodje u srbiju i kad ga prikopcam nece raditi ili preskakati ko lud tako da cu pre videti sta ima u srbiji ili cu kupiti DVD!!!koliko se krecu cene tih DVD-ja????

uglavnom sto se tice tvoje zelje da uzmes CD fabricki,na ebay-u si pogresno video, 50 eur sigurno je na aukciji........a to ce ostici dosta vise

kod nas neces ga naci i ako ga nadjes nece biti ispod 250 eur,za te pare odmah ode, sa ebaya moze i jeftinije,ali ne znatno,ako hoces mogu ti ja moj prodati za 250,a mogu ti i sa ebay-a poruciti

Gadafi,ove doppel din sto si postavio na e46 moraju da idu sa adapterom,maskom ili kako vec,ovo na slici sto si postavio verovatno je photoshop ili slicno,da bi se docaralo kako izgleda,sa strane se vidi maska............

Link to post
Share on other sites
uglavnom sto se tice tvoje zelje da uzmes CD fabricki,na ebay-u si pogresno video, 50 eur sigurno je na aukciji........a to ce ostici dosta vise

kod nas neces ga naci i ako ga nadjes nece biti ispod 250 eur,za te pare odmah ode, sa ebaya moze i jeftinije,ali ne znatno,ako hoces mogu ti ja moj prodati za 250,a mogu ti i sa ebay-a poruciti

Gadafi,ove doppel din sto si postavio na e46 moraju da idu sa adapterom,maskom ili kako vec,ovo na slici sto si postavio verovatno je photoshop ili slicno,da bi se docaralo kako izgleda,sa strane se vidi maska............

jel si pisao o DVD-ju ili CD za e46-cu???

Link to post
Share on other sites
Ne znam kako bi izgledalo da stavim normalni Pioneer-ov CD????Ima da se kupi onaj ulozak za 20 eura :) koji se prvo stavio i onda CD,video sam da je gari stavio taj ulozak i DVD ali nisam video kako izgleda CD????jel zna ko???

zasto bi to radio, ja da sam na tvom mjestu ne bi vadio fabricki, jer automatski ga osiromasis nekako sa osvjetljenjem, mnogo je ljepse kad je fabricki...

Link to post
Share on other sites
mozda si i u pravu druze ali pun mi je k... slusanja radija!!!!

Neznam ali ja sam cim sam uzo moj E34 uzeo i pionirov CD/mp3 player i relativno lako ga uglavio. Meni nedeluje kao da sam sjebo enterijer, cak mi se vise svidja sa novim.

Link to post
Share on other sites

E34 je druga prica, on nema fabricki kasetofon kao e46 i e39.... a na ova dva modela kad izvadis fabricki kao da si im pola enterijera izvadio

druze a sto ne nadjes cd sanzer negdje???

Link to post
Share on other sites

a sto to ne rijesis kao ja...

pricao sam vec o tome...imam neku stvarcicu(sigurno ima kupiti)koju utaknes u upaljac i na toj stvarcici imas mali displej na kome mozes da biras frekfencije.nadjes slobodnu frekfenciju na svom radiu u autu npr 88.4(bitno je samo da je slobodna frekfencija,da susti)i na toj stvarcici nadjes istu tu frekfenciju u tu stvarcicu utaknes flesku(npr 2GB-500pjesama)i bez ikakvih kablova i mucenja slusas muziku sa fleske...znaci nema nikakvih zica nista samo je bitno da je frekvencija ista i da je slobodna.za sada to meni funkcionise extra i cist je zvuk i nema nikakvog mjesanja...kazu da se cak i mob. tel moze spoiti preko toga,to nisam probao...

kada mu izvadis fabricku muziku kao da si pola auta izvadio,bas ga osiromasi i meni to ne pada na pamet da radim!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Meni to uopste nije radilo kako treba, non stop je sustalo, a sam zvuk koji baca je jadan i tanak...nema basove, inace, da radi kako treba, ekstra bi bilo prakticno!! verovatno nekome radi, a nekome ne, zavisi od same antene, a i do tog transmitera, posto ga kinezi rade, verovatno neki urade kako treba, neki malo zamase...ja sam ih probala 4 ili 5 i nijedan nije radio perfektno.

Link to post
Share on other sites