potreban mi je savet HITNO


Recommended Posts

ne znam gde na forumu da postavim ovo pitanje pa reko ajde mozda je ovde najpametnije,e ovako stoje stvari,zanima me kolika je realna vrednost BMW 318is,limo, 1998g,a prva registracija 1999g, prava kilometraza oko 185000km,prva boja,sve od opreme ciljam na digitalnu klimu(mora da se napuni),abs,air bag 2 kom,alarm,cb,el.podizaci,alu 16 sa extra gumama,sajtne,branici i lajsne od M,muzika,ma prelep i extra ocuvan primerak,regisrovan godinu dana itd.Mane su sledece oba selen bloka,punjenje klime,farbanje haube(malo je izguljena)i mali servis.E to je to,pa me zanima koliko para da ponudim ?

unapred zahvalan

Link to post
Share on other sites

sto ne sredis sve to da ti ne ubijaju cenu ...ionako bi izvukao posle pare kada bi ga prodao ...realna cena ako sve to sredis minimum 6500-7000 evra ispod ga ne bi prodavao :)

Link to post
Share on other sites
ne znam gde na forumu da postavim ovo pitanje pa reko ajde mozda je ovde najpametnije,e ovako stoje stvari,zanima me kolika je realna vrednost BMW 318is,limo, 1998g,a prva registracija 1999g, prava kilometraza oko 185000km,prva boja,sve od opreme ciljam na digitalnu klimu(mora da se napuni),abs,air bag 2 kom,alarm,cb,el.podizaci,alu 16 sa extra gumama,sajtne,branici i lajsne od M,muzika,ma prelep i extra ocuvan primerak,regisrovan godinu dana itd.Mane su sledece oba selen bloka,punjenje klime,farbanje haube(malo je izguljena)i mali servis.E to je to,pa me zanima koliko para da ponudim ?

unapred zahvalan

realna cena mu je oko 8 iljadarke -200-300 evra za silen blokove, haubu i punjenje klime

Link to post
Share on other sites

Tako sam i ja shvatio. Ne bih rekao da moze da kosta 8 hiljada ipak je to e36 limo ali ako je stvarno perfektan (ovo sto si naveo su ipak sitnice od ulaganja kada vidis kakvi su generalno) moze da kosta kao solidan kupe znaci 6500 do 7000e. To je moje misljenje...

Link to post
Share on other sites
Tako sam i ja shvatio. Ne bih rekao da moze da kosta 8 hiljada ipak je to e36 limo ali ako je stvarno perfektan (ovo sto si naveo su ipak sitnice od ulaganja kada vidis kakvi su generalno) moze da kosta kao solidan kupe znaci 6500 do 7000e. To je moje misljenje...

I moje!Slazem se!!:)

Link to post
Share on other sites
Mane su sledece oba selen bloka,punjenje klime,farbanje haube(malo je izguljena)i mali servis.E to je to,pa me zanima koliko para da ponudim ?

unapred zahvalan

ako su mu samo to mane,to je extra.........za takav auto kao sto si napisao vredi dati preko 7000 eur,ako te ne muci to sto za par hiljada vise mozes i e46 uzeti (ali ne i kupe)................

Link to post
Share on other sites

U stvari zezno sam se, sad sam video da je presao 185 000 ja mislio 125 000. U tom slucaju malo nize, znaci ja bi licno dao max 6500e i to ako ima kozu, sto nisi pomenuo.

Link to post
Share on other sites

nema kozu ali sve ostalo ima,problem je sto vlasniku hitno trebaju pare i to je razlog prodaje za relativno ,,male,,pare,e sad videcemo sta ce se desiti i da li cu ga kupiti.Sutra idem kod majstora na detaljan pregled i posle toga Vam javljam sta sam uradio

Link to post
Share on other sites

ako mu se zuri ponudi mu 4 soma .ali skupi sve na gomilu i kazi mu oces ili neces :) mnogo puta mi je tako nesto upalilo jer ljudima kad se zuri i vide pare odma prihvataju .ujedno ako majstor kaze da nesto ne valja mozes i tu da mu spustis cenu ,kazi mu da ga je prikljucio na dijagnostiku i izbacio vazdan greske i da treba svasta da se menja .npr pumpa,lambda sonda ,ler ventil ili sta ja znam ...nesto sto se ne moze lako primetiti :) i kad mu sve to slozis onda mu izvadis novcanice i ima da pevušiš :)

ps:reci mu da klima ne moze da se napuni posto pusta negde :wacko:

Link to post
Share on other sites

ako je covjeku frka nemoj se cjenkati...ako mislis da auto vrijedi te pare koje trazi nije uredu jos mu spustati i hvatati ga u nevolji...mislim da je to maler...moje misljenje a vi radite kako god ocete...

nece se niko obogatiti za to sto bi mu spustio za klimu i cuda...znas koliko auto vrijedi,pitas njegovu zadnju cijenu i dogovorite se ili ne...

Link to post
Share on other sites

ebes maler.odes posle kod neke baba vange da ti prebaja protiv malera i bole te uvo :) to je to cista trgovina nema tu mnogo filozofije .njegovo je da ponudi a tvoje je da pristanes ili ne ...elem ko prodaje na njemu je da hvali robu a ko kupuje on je kudi :)

Link to post
Share on other sites

brate vidi kolko mozes da spustis i spustaj do poda maximalnog pusti malere i on bi tebe tako zajeb.. da kupuje nesto od tebe jbg.to je biznis kad bi svakome davali onolko kolko pita dje bi bilo pozitivno poslovanje :) moras malo para da ustedis da se koji tjedan djabe vozas :)

Link to post
Share on other sites

obogatice se za to sto mu spusti!!!ne kazem da mu treba dati vise nego sto vrijedi ali ako mu covjek vec daje ispod cijene cemu...uostalom ima nas razlicitih...

a to da bi zajebali jedni druge to su ciste predrasude i sve zavisi ko s kim trguje...ima nekih sto bi ti mrtvu macku kao tigra prodali ali ima i postenih ljudi kojima je obraz na prvom mjestu...

Link to post
Share on other sites

nadjete se na nekoj cifri koja ce odgovarati i tebi i njemu,mislim da je 6500 korektno i za jednog i za drugog

Link to post
Share on other sites