Recommended Posts

Evo da se predstavim i ja kao novajlija.Dugo pratim ovaj forum ali sam se tek sada registrovao jer sam i ja postao vlasnik jedne e46-tice touringa (1890cc-118 ks benzinac).Moram da kazem da mi je ovaj forum dosta pomogao oko nabavke automobila jer sam u napred znao sta da gledam i koje su slabe tacke ovom modelu.

Link to post
Share on other sites

Birao sam iskljucivo karavana jer se bavim muzikom pa mi treba dosta prostora za opremu a volim bmw-a pa sam spojio lepo i korisno. Inace ovo mi je prvi bmw. Od malih nogu okrecem se na ulici za ovom markom automobila ali sam ga tek sad nabavio.

Ovaj auto kupio sam u saradnji sa mojim zetom koji vozi isti ovaj auto samo limuzinu i ima ga jedno 6 meseci. Obojica se prosecno razumemo o automobilima ali sam ga poveo jer on moze najpribliznije da mi kaze da li je to to. Kupio sam ga i odmah oterao kod kuma koji je auto mehanicar i koji mi je rekao da je auto u odlicnom stanju. Meni je to bilo malo pa sam otisao kod jos dva majstora da ga pregledaju i svi su mi rekli da je auto bez greske. zaboravio sam da kazem da auto ima sekvent plin. Eto to je to ukratko.

Pozdrav ljudi i hvala vam na lepoj dobrodoslici.

20130813_183848.jpg

20130813_183851.jpg

20130813_183858.jpg

20130813_183908.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...