Recommended Posts

Matija ajd napisi nesto o autu jesi ga ti restauriro i doveo u ovakvo lepo stanje ili si ga takvog kupio .

Ma jesam li to video prekidac za plin na njemu :)

Auto je prelep i ima par detalja kojitreba da se sredjuju ali auto je cista petica salji ponudu na pm ako je na prodaju dedica :)

Link to post
Share on other sites
Matija ajd napisi nesto o autu jesi ga ti restauriro i doveo u ovakvo lepo stanje ili si ga takvog kupio .

Ma jesam li to video prekidac za plin na njemu :)

Auto je prelep i ima par detalja kojitreba da se sredjuju ali auto je cista petica salji ponudu na pm ako je na prodaju dedica :)

Auto sam kupio takvog kakav je a bivsi vlasnik ga je mislim uvezao iz Austrije. Kad sam ga video odmah sam se zaljubio! Bivsi vlasnik mu je stavio plin, i definitivno je imao pravo da to uradi, posto trosi ko lud...pogotovu zimi, posto ima manuelni sauh. Nemozes da verujes kako ide auto, zalepi se za put i samo klizi. Ja sam vozio pre fijestu iz '91 i veruj mi ne bi menjao 1602 za pet takvih :) S obzirom da sam ga uzeo pre samo pola godine, nije na prodaju, ali ako ga budem prodavao, javicu ti obavezno...

Link to post
Share on other sites

Samo da se poklonimo. Auto je ekstra.:) :) :)

P.S. Bez starca nema udarca :vampire: :vampire: :)

Link to post
Share on other sites

druze koliko te izasao??? prelijep je, obozavam 02.... i tako bi se volio provozat u njega da vidim kakav je osjecaj...

eh da, ovaj sajt sto ti je zaljepljen na zadnjoj sofersajbni NE POSTOJI, mjenjaj tu naljepnicu podhitno.... hehe

Link to post
Share on other sites
Vise volim da vidim ovakav primerak nego neki najnoviji BMW, da ga lepo cuvas i uzivas u njemu.

Potpuno se slazem!

Vise bi voleo 1602 nego nov M5! Sad da mi daju da biram ne bi sekunde razmisljao, rekao bi daj 1602!

Koji ce mi k***c M5...

Link to post
Share on other sites

:acute: :D :clapping: matija .... kraljuuuu , :king: :king:

sve pohvale ... ali i jedna zamerka ...... takav auto se ne prodaje ... kakva god bi me muka zahvatila to bi mi zadnje palo na pamet .... nadam se da ne stoji na ulici vec u garazi ....kako mu i dolikuje ....

Link to post
Share on other sites

zanci OLD SCHOOL pa zna se sta valja prijatelju takve volim a ne "eh otici cu u salon pazaricu nov bmw od par desetina hiljada evra i bicu faca u kostolac" pa ne ide to tako prijatelji......ovo se zove faca....SVAKA CAST MAJSTORE ZA AUTIC....

P.S.pamet u glavu da ga cuvas i pazis i dobro negujes jer je stvarno lep primerak!!!

Link to post
Share on other sites

E, ovo je meni trip, oldtajmer - a kao nov. Danas svaki celavi kreten u trenerci sa zlatnim verigama oko vrata moze da kupi novu bembaru, ali ovo je pravi ljubitelj!!!!!

Fantastican je, svaka cast care, cuvaj ga... :)

Link to post
Share on other sites