Recommended Posts

ma kakvi ocuvan to je od dva auta jedan bilo je strava i uzas kad sam ga uzeo kao da su tigrovi spavali na sedistima sva iscepana soferka puknuta nazad branik rasecen za remus kao sekirom, felne 15' bmw e30 alu zatvorene sa cepom imaju samo male rupice po vrhu jedino trap i limarija super, motor je drugi u njemu takav je isti bio al je bio sahranjen sve sto sam radio na autu radio sam sam... ove felne sto su sad na njemu su bile kao noz sa zubima na 1000 mesta otpala boja izubijane od kamencica, gitovane pa puko git sto cuda, ovo je malko doteran u red kakav je bio da stakla nisu bila zatamljena tapacirunzi iscepani i tako jos mnogo mnogo stvari, ali polako kako imam kesa tako ulazem nadam se da ce jednog dana moci da se pokaze na nekom skupu i izmami WOW na licu prolaznika... :good:

Samo polako, bitno da imas zelju i volju za sredjivanjem...

Sve se da srediti, a auto je kao i kuca, rupa bez dna, koliko god da ulazes nije dosta, uvek izadje nesto novo sto bi voleo da imas i tako u krug. Polako samo deo po deo kupuj ili menjaj po svom ukusu i bice to kao bombona!

Link to post
Share on other sites

Ti mislis na Vasu derikozu. Miki ima pune 23 godine :D

neznam kako se zove al taj je par puta pokusao da me odere zato i pitam jer nezanm kako se zove, kako da dodjem do tog Mikija gde se nalazi i jel imas njegov broj... unapred hvala...

Link to post
Share on other sites

Nebo mozes i sam da uradis , nemoj da si lenj :) imas net, tako da pogledaj postupak - nista komplikovano a i bolje da ga sam useres 2 puta pre nego sto ga uradis perfektno i da naucis kako se to radi i usput da te izadje isto koliko bi da nekom majstoru da ti to odradi ;)

Link to post
Share on other sites

imam jedan problem ako neko moze da me posavetuje sta bi moglo biti. Auto mi trokira na leru kad radi na benz,u voznji kada ga drzim na 2000 rpm na benz ili pustim gas pa spadne na te ili manje obrtaje auto trza nenormalno a na plin nista radi perfektno i sve normalno za voznji. Kada ga upalim na benz radi lepo i tako dok nedam jaci gas cim sam pustio gas i padnu obrtaji auto ili ima ler od 400,500 rpm ili skace od te cifre pa do 1000-1200 rpm i tako gore dole, na plin kad radi mogu ga turirati koliko hocu nema ni mrvice dima a na benz kad dam gas ide crn dim onako malko jaci ulje ne trosi ni kapi... sada ima li neko teoriju sta bi moglo da bude ili zna iz iskustva sta je ja sumnjam na dizne zato sto pitaj boga kad su ciscene, na vecim obrtajima i uterivanju u crveno ide normalno...

Please help me...

Link to post
Share on other sites