Recommended Posts

16.03.2008. je organizovan minimeet u Zagrebu da bi se podelile clanske karte bmw kluba Hrvatska www.bmwclub.com.hr posto sam se uclanio u ovaj klub i bio sam radoznao da upoznam ekipu sa kojima se druzim na forumu a i imao sam posla u Hr nije mi bilo tesko da zakrenem putanju i odvojim 2 sata za upoznavanje i druzenje.

Posto Zg slabo poznajem zamolio sam kolegu Perkija (koji je i na ovom forumu ) da dodje po mene (veliko mu hvala) na naplatnu rampu.

Meet je organizovan maltene u centru Zg gde je bio rezervisan omanji parking za nas i gde su bili iskljucivo parkirani bmw-i clanova kluba.

Ekipa me je stvarno toplo i iskreno docekala.Momci su pravi zaljubljenici u bmw.

Skinucu par slika sa foruma da vam pokazem kako je bilo:

Ja sam ovaj u koznoj jakni a ovo je predsednik kluba poznatiji kao Mali Panj

3163123sw3.jpg

Da dobro vidite 3 m3 e46

dsc00024mc3.jpg

dsc00025oq6.jpg

dsc00029yt5.jpg

dsc00032ar0.jpg

3163047gy2.jpg

3163063si4.jpg

Link to post
Share on other sites

...bmwforever, svaka cast za ovu posetu, svaka cast i momcima iz BMW HR, ovo je za svaku pohvalu...

U BG-u ne verujem da postoji i jedan vlasnik malo novijeg M-a koji je cuo ili ga interesuje nekakav BMW Club Serbia, a kamoli nekakvo druzenje sa ljubiteljima istih, vec samo pokazivanje i poziranje...vidi se da su ovi momci pravi zaljubljenici :pleasantry:

Link to post
Share on other sites

stvarno svaka cast pogotovu balim na onu osmicu....a pa vozicu ga jednog dana...

Pa sto se tice novih M-ova(ima i 3,5,6..koliko hoces toga u bg-u makar ja vidjam) po BG-u mozemo i mi da im privucemo paznju i na to veoma lak nacin da i mi ko hrvati uradimo foru - zakupimo neki parking u centru grada na 2-3 sata dodjemo svi ali SVI i da vidis kako bi se zainteresovali a ujedno to bi bila i dobra reklama za nas klub i predstojecu manifestaciju u Zrenjanjinu...

Link to post
Share on other sites
stvarno svaka cast pogotovu balim na onu osmicu....a pa vozicu ga jednog dana...

Pa sto se tice novih M-ova(ima i 3,5,6..koliko hoces toga u bg-u makar ja vidjam) po BG-u mozemo i mi da im privucemo paznju i na to veoma lak nacin da i mi ko hrvati uradimo foru - zakupimo neki parking u centru grada na 2-3 sata dodjemo svi ali SVI i da vidis kako bi se zainteresovali a ujedno to bi bila i dobra reklama za nas klub i predstojecu manifestaciju u Zrenjanjinu...

850ka je utegnuta ko pracka kako spolja tako i izunutra na njoj j sve ispravno i u top stanju cak je i kompletno vesanje menjano kaz da ga je jezivo sve kostalo, malo sam duze pricao sa gazdom 8mice kostala ga je do sada oko 100000dm i kaze da je ne bi dao ispod 30000e.

Samo felne i gume na njemu kostaju 3000e.Ovo je najaca 8mica za koju ja znam da postoji.

Link to post
Share on other sites

ali stvarno je dobraaaaaa!!!!!! :pleasantry: :preved: :preved: :vampire: :D :wub: :wub:

pa ja bi je drzao u "staklenom zvonu"!!!pa lik je jud ako misli da je prodaje,ali ja bih je prvi kupio da mogu...zanci moj omiljeni auto...

ako je to 850 prepostavljam da je i V12 ubica....

Link to post
Share on other sites