Najnoviji (mozda najmladji) clan!


Recommended Posts

Pozdrav svima koliko vas ima!!! Pre nekoliko dana sam dobio BMW 320d 2003god. i radujem se sto mogu da budem clan ovog divnog foruma.

Inace,ja sam iz Pozarevca i ove godine punim 18 god. BMW cemo voziti sestra (koja je vec punoletna) i ja (kada napunim 18)... Veliki sam ljubitelj ove marke, po meni je na vrhu. Radujem se sto cu voziti BMW. Auto treba da stigne u petak ili subotu pa cu u toku sledece nedelje postovati slike i nadam se da cu imati dosta pomoci od vas.

Nadam se da cemo se lepo druziti!

Pozdrav od Sladjana!

:pleasantry:

Link to post
Share on other sites
Doci ce i nase vreme :preved: Cim napunim 18, odma' bembara! :preved:

Pa normalno!! :vampire: Brzo ce to da dodje!

dobrodosao, pozdrav tebi, tvojoj sestri i Vasem BMW-u.... ocekujemo slike u garazi.... :pleasantry:

Bice slika za nekih nedelju dana!!!

Hvala svima na dobrodoslici!

Link to post
Share on other sites
U mom uzem a ni sirem okruzenju jos nisam cula da roditelji kupuju klincima od 17-20 godina BMW...al...ajde...

ni u mom kraju takodjer ali zato sam ga sam sebi uzeo njima namjerno haha

Link to post
Share on other sites
U mom uzem a ni sirem okruzenju jos nisam cula da roditelji kupuju klincima od 17-20 godina BMW...al...ajde...

JA dobio sa 18 god svog BMW-a!!!

Dobro nam dosao!!! Uzivaj!!!

Link to post
Share on other sites
U mom uzem a ni sirem okruzenju jos nisam cula da roditelji kupuju klincima od 17-20 godina BMW...al...ajde...

Zene... :pleasantry: :D :preved:

Ja sam mog e34 i to 2.5 sam sa 16 god kupio i vozio sirom srbije,jbg takav mi poso a i bilo ludo vreme

Juniori pozdrav i dobrodosli.

Link to post
Share on other sites

dobro nam dosao i dovedi mamu i tatu na forum :pleasantry:

kad rekoh da roditelji retko kupuju deci BMW nisam mislila na lovu..vec ono..pripravnici valjda treba da vezbaju na nekom tromijem autu..al..nebitno...pozz

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.