Recommended Posts

Mene su vijali par puta.Jednom prilikom idem u bioskop (davne 2004-te, pr'e nego sam dozvolu izgubio), kasnim znatno, pa malo po gasu, kroz grad.Pored mene neki GMC Jimmy (ja sam u Kanadi), zatamnjeni prozori, zatamnjeni prozori ja.I vidim ja mase on nesto, mislim pokazuje da se trkamo, a vec sam gazio nekih 80 km/h u gradu gde je ogranicenje 60 km/h.Picim tako ja, ode BMW, gurao sam do nekih 140 km/h, cik-cak voznja, 4/5 crvenih, nesecam se, samo sam video kako je lik ostao pozadi, pogledao film ja.Dosao kuci, kad kospoda u plavom sede, on i ona.Fasciklu imaju, 4/5cm debelu.Pina kazni, dosao moj drugar neki, nas lik, rodjen ovde, prosao i zatvor i sve te zajebancije, doktorate zavrsio za ove klaune.Kaze cika 'cajac, blizu 7 hiljada dolara kazne, 10 godina bez vozacke i cak postoji sansa i za 3 meseca lekcija klavira, pita me sta zelim biti u nekoj skoroj buducnosti (ako negde ne pokupim neku banderu, vozeci kao manijak, kao predhno sto se desilo te noci) ja kazem, zelim biti kamiondzija, e, nece ti ovo lepo izgledati na rekordu, mislim se znam to i sam.Kaze zaca, obecajes da neces vise, rekoh brate, da znas i da necu, i tu se pokupise njih dvoje i izadjose, jesam se napio to vece posle toga.To je jedino bilo strasno, a vozacku dobijam nazad za koji mesec, to sam izgubio vozeci pijan, mrtav pijan, prijateljovog truck-a, nekog podignutog, ali murija je uhvatila tablice, samo sto nisu znali ko je vozio, dok su oni mene stigli, ja sam vec parkirao pred prijateljevu kucu, tako da nisu znali koga da kazne, pa nam ob'ojici podigli dozvole, i malu sumu novca za kaznu ( 3,500$$$).Eto, to su neke moje dogodovstine.

Ali vozio sam ja i bez dozvole, imam brata blizanca, identicni, pa smo se stekali 4 godine na istu dozvolu, a posto se on odselio, sada vozim na kurvu :P :) :)

Link to post
Share on other sites
Ma ne ljiljo moram da se uklopim u ove lovacke price... :)

pobegao sam pandurima sa kombijem micubishi h ili l 300 ne znam koja mu je oznaka (video ga babic u kakvom je ocaj stanju, ako se seca).potrebno ti je samo dobro poznavanja grada i naravno snalazenje po gradu.ali vi iz panceva ne razumete to, jer vi gurate kola, a ne vozite. :P :) :) :P

pobego jos jedared sa BMW i par puta nisu hteli da me jure

Link to post
Share on other sites

evo ja da se pohvalim da sam bezao bmw-om jer svi pricaju o jugicima!!!xaxaxa

bilo to prosle godine na poratku iz mog sela,ortakinje me cekaju na idemo na zurku a kod lipovacke sume zastoj ka bg_u!!! ja sta cu,u suprotnoj stani dve trake ali dupla puna linija,ka bg_u jedna, rekoh ko ga jebe,iz trece u drugu po gasu,iz suprotne trake nigde nikog,ja sva srecan kad na ibarskoj kod onog groblja pri ulasku u bg,pandru mase sa onim crvenim sranjem ja se vratim u svoju traku on stoji u suprotnoj nailazi kolona iz suprotne trake ne moze da predje ulicu da me zaustavi ja se samo slatko nasmejao prodjoh nekih 500metara kad pogledam u retrovizor ,vidim rotacije, znam da posle ima iskljucenje sa desne stane za vozdovac ili gde vec i taman dosao dotle moja kolona stoji a ja ni levo ni desno ja se okercem kad on meni u dupetu pisti i dere se iz 307 da stanem!!!ja stanem,gasim auto,otvaram prozor i cekam da dodje,pogledam u retrovizor kad on grize volan i vice da dojdem kod njega....ja dolazi i pitam u cemu je problem a on popizdeo....sce mi je trazio od dokumenata....cak i visinu i kilazu...,ma sve kunevam se.....i pustio me na kraju posle sat vremena prepiranja rekavsi mi da ce mi stici debela kazna za to ali ja imam keca u rukavu ...keva mi gradski sudija za prekrsaje....xexexexe..nije da se hvalim nego moze mi se.....eto toliko od mene.....poz...

Link to post
Share on other sites

Ova tema je debilna extra. Mozda se ja ne uklapam u te kriminogene strukture, al eto, bar jedan od Vas fast & furious , da mi objasni, zasto ste bezali i cemu sve to ?

Link to post
Share on other sites

pobegnem da nebi dobio kaznu...zasto bi drugo?

Interesantan si, znaš.

Vidi, ja sam rođen i živeo sam u Beogradu, a tvoje poreklo kakvo je?

vidi, hvala na komplimentu.rodjen i zivim u Beogradu.

opusteno, nemoj da se raspravljas odma, malo sale nikom nece da skodi.sto si ti neki ozbiljan lik? :P

Link to post
Share on other sites

tacno tako bezis tj dajes po gasu da ne bi dobio kaznu, ostao bez ljubimca svog, bez gej papira (dozvola) :P :) eto nekih od razloga.....

Link to post
Share on other sites

Ok sad razumem. Bezis da nebi dobio kaznu.

Nemojte to da radite ljudi ili bar ne pisite o tome. Ovde ljudi pokusavaju da naprave ozbiljan BMW klub, srpski, BMW SRBIJA, neide nikom u prilog da clanovi divljaju, prave ekscese i blate klub. BMW i ovako ima negativan predznak kod ljudi, zbog ko zna cega. Ajde da to promenimo. Za sve postoji vreme i mesto.

Vozite bezbedno i postujte propise, tako cete najbolje sacuvati ljubimca i reprezentovati svoj klub na najbolji moguci nacin.

Link to post
Share on other sites

Jednom mene zaustavlja pandur, ja stanem i izderem se na njega, on pobeže u kola, ja za njim, on upali i po gasu, ja nazad u kola, počnem da ga jurim, sviram i pretim, oni se usrali, beže, ja poludeo, zovem 92, dam tablice od njihovog auta i kažem dispečaru da im bolje kaže da stnu jer ako ih ja stopiram ima da im presedne život.

Al k***c, toliko su se uplašili da nisu smeli da poslušaju ni naređenje Dragana Jočića...

Pošto sam bio jugom, a oni 307icom, imali su sreće pa su pobegli.

Al zapamtio sam ih, kad ih nađem ima da ih polupam...

Link to post
Share on other sites

Stvarnom ti pričam.

Čuo sam i da ne rade više zbog toga u muriji, otero ih šef da mu ne pravim probleme, a čuo sam da su oni tražili i iseljeničke vize za australiju.

Tražili azil od mene.

Ma ko ih jebe, neka idu, devojčice...

Link to post
Share on other sites