Smestaj Tara


Recommended Posts

Planiram za Novu Godinu da odem 4 dana na Taru. E sad zanima me u kom delu da trazim smestaj( Mitrovac, Kaludjerske Bare..), da ima blizu ski staza i da je koliko toliko urbano, a i da je povoljniji(koji deo je jeftiniji) ? Gledao sam po netu, ali nigde konkretno ne pise gde su bolje staze, tj gde ih ima vise.

Link to post
Share on other sites

Ako dolazis samo zbog skijanja mislim da ti Tara nije bas dobar izbor. Eventualno Mitrovac, sa svojom ski stazom Nagramak, ali se prilicno tesko dolazi do nje i nema nikakvih propratnih sadrzaja. NA samoj tari, odnosno kaludjerskim barama postoje nesto sto se samo zove ski staza. Nema zicara, barem ne onih gde mozes da sednes. Ako je skijanje u pitanju bolje da okrenes na Zlatibor ili neko drugo mesto.

Link to post
Share on other sites

Rekreativac sam, ne skijam profi, tako da mi odgovara i ta varijanta. Cuo sam da nije skupo pa sam zato hteo. A privatan smestaj je pun, zvao sam preko 30 brojeva i nista. A nas jos plus ima 12. Srecom sinoc sam nekako nasao smestaj na Divcibarama, i to jedva. Tako da idemo tamo. Ali hvala ti na informaciji, jer cu verovatno u februaru opet negde na 3-4dana ;) i to verovatno na Taru.

Link to post
Share on other sites