Pa da se predstavim ;)


Recommended Posts

Zivo zdravo dobri ljudi.

Ja sam Milos, imam 24 godine i dolazim sa relacije Predejane - Nis. Zahvaljujuci mom dobrom prijatelju Milancetu poceo sam da gajim posebna osecanja prema BMW-u pa sam sada strastveni ljubitelj ovog tipa vozila.

Prvi BMW koji sam posedovao je moja miljenica iz serije 3, 316 e36 ali igrom slucaja sam morao da je prodam iako mi nije bilo do toga.

Sada se vec, posle neki mesec, rola moja "munja", e34 518 i mogu da vam kazem da sam prezadovoljan njime. Imam sitna ulaganja oko izgleda ali Boze moj, to se sve resava na tenane. Ono sto mi je bitno, to je da je motor perfektan, prede kao mala maca, trap maximalno utegnut, gume ganc nove itd itt... da ne serem i ja vise :D

E sad, svi vi koji vozite famoznu peticu i koji se razumete malo vise u njenu materiju od mene ( a ima vas dosta takvih ) bio bih vam vrlo zahalan kada bi ste mi rekli na sta da obracam paznju kod njih, sta brzo strada, sta da se menja i tako to... Jednostavno, da mi kazete na sta da obratim paznju malo vise, jer ja sam malo edukovan po pitanju njih pa bi mi svaki savet dobro dosao.

Prijatno i.... Lets force be with us!!!!

20131201162417.jpg

Link to post
Share on other sites

Pozdrav i dobro dosao na forum.

Odmah da ti kazem da vozis najbolji auto na svetu :)

Drugo, taj auto se ne kvari tako da ti ne trebaju saveti o cemu posebno da obratis paznju...

Trece i ako se desi da se nesto pokvari sve se to resava brzo lako i jeftino tako da uzivaj u voznji i sredjuj polako te sitnice sto imas :dance3:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...