Recommended Posts

Dobar je.

Daj neku sliku enterijera, koje je god i sta ima od opreme?

Dobro si uradio sto si poskidao one nalepnice i one skrge sa prednjih blatobrana, po meni si trebao i one nalepnice ili macije oci sta je vec ono sa zadnjeg branika isto da poskidas.

Link to post
Share on other sites

Jel si ga ti prodavao do skoro ili si ga kupio ?

Meni se bas svidja auto...

Hteo sam da ga prodam,da uzmem e36,ali sam se ipak odlucio da ga ostavim i sovedem u perfektno stanje...Ne zurim,jer mi je drugi auto,polako,ali sigurno ;) Inace auto sam kupio pre 3-4 meseca...

Link to post
Share on other sites

Dobar je.

Daj neku sliku enterijera, koje je god i sta ima od opreme?

Dobro si uradio sto si poskidao one nalepnice i one skrge sa prednjih blatobrana, po meni si trebao i one nalepnice ili macije oci sta je vec ono sa zadnjeg branika isto da poskidas.

Slikacu za koji dan enterijer,sad sam u poslu...Inace auto je 1985-o godiste,od opreme maltene nema nista...volan klasika bez serva,nema podizace,mada sam kupio plastiku sa tasterima,u dogledno vreme cu mu uzeti podizace,ima kozna sedista,sva sem vozacevog,neki pajser ga izvadio,maglenke mu rade i napred i pozadi...U planu je ugradnja serva,centralna,podizaci i elektro siber...Ima mtech1 spojlere,felne su bbs,i izgledaju fantasticno...Macije oci sam ja nalepio jer me stite kad sam parkiran,ipak je to selendra :prankster2:

Link to post
Share on other sites

Super je bembarica, nek' te dobro sluzi :)

Da se ja pitam, skinuo bih taj spojler pozadi, katadioptere sa branika, M3 znak i Rieger naljepnicu, nek' bude clean :)

Felne su Melber?

[/qu Felne su BBS,15ice,pozadi nosi 205 65 15,napred 195 65 15...Inace felne su izbacene dosta,nemam distancere,a duzina srafova je 70... ;)

Link to post
Share on other sites

Ja zivim u Francusku ali sam 99 god uvezo iz Svajcarske 323i specijalnu seriju sa Metzelerovim branicima, samo sto kod tebe ovaj zadnji spojler nije original ta serija ima takozvani spojler paciji repic sto se tice potrosnje ako je motor u dobro stanje trosi 9 do 10 litra i imaju sper deferencijal na 25 posto.

Link to post
Share on other sites

Imao je u Despotovcu zelen 323 sa istom maskom pre nekolko godina.Mozda se desi da je bas taj sto vozis.

Sve je moguce...Voleo bih da znam celu njegovu istoriju,ali jbg,naidjes na jednog koji voli da soli i ode to u p.m. :)

Link to post
Share on other sites

Ja zivim u Francusku ali sam 99 god uvezo iz Svajcarske 323i specijalnu seriju sa Metzelerovim branicima, samo sto kod tebe ovaj zadnji spojler nije original ta serija ima takozvani spojler paciji repic sto se tice potrosnje ako je motor u dobro stanje trosi 9 do 10 litra i imaju sper deferencijal na 25 posto.

A gde si ga ti prodao???Sto se tice motora mislim da je ok,lepo pali,vuce ko lud,ali hoce da potrosi i 15litara...:)

Link to post
Share on other sites

Hehehehe i da znas,samo vatra ;) Koliko tebi trosi?jel se isplati ubacivati plin?

na otvoreno trosi 8-9,po gradu nije ispod 10,plin nemam i za sad nemam potrebe da ga ugradim ali verovatno da se isplati ako vozis samo njega i kad bih ugradjivao plin obavezno sekvent ;)

Link to post
Share on other sites

na otvoreno trosi 8-9,po gradu nije ispod 10,plin nemam i za sad nemam potrebe da ga ugradim ali verovatno da se isplati ako vozis samo njega i kad bih ugradjivao plin obavezno sekvent ;)

to mi pricas za neku normalnu voznju...Kako da ga ne pretisnes,pa makar pravio virove u rezervoaru ;)

Link to post
Share on other sites