jedno pitanje


Recommended Posts

Koje felne da stavim na moju e39-ku posto su ove njegove fabricke neke pomalo krive a ne da mi se to ispravljat a posto se ne razumijem oko toga pretpostavljam da ima raznih vrsta rupa pa koje biste vi preporucili 16-ke

Link to post
Share on other sites

Na e39 idu felne 5x120, et20, sa centralnom rupom 74mm.

Samo je na e39 centralna rupa 74mm, dok svi ostali bmw-i sa felnama 5x120 imaju rupu 72,5mm.

Sto znaci, sa e39 felne mogu da se stave na svaki BMW (uz prstenove i distancere za neke), dok na e39 mogu samo felne sa e39, ili bilo kojeg proizvodjaca koji pravi 5x120, sa centralnom rupom 74mm i odgovarajuceg ET-a.

Link to post
Share on other sites

Uf tvoje su po meni najlepse za e39.

Gledaj po oglasima, ne znam sta ti se svidja, ali gledaj da su sa e39, ili da je naglaseno da je centralna rupa 74mm.

ET i ako je veci, mozes da stavis distancere i isturis ih napolje da lice na nesto, ali ima dosta lepih originalnih felni za e39 da se nadje, samo ih namontiras i cao-zdravo. Ili ako naidjes na neke sto ti se svidjaju, pitaj prodavca da ti sublerom izmeri kolika je cetralna rupa.

Pogledaj i ovde na forumu na oglasima, ima ovde dosta ljudi koji rasturaju e39-ke, sacekaj, mozda se neko i javi, pa se lako mozes dogovoriti da ti posalju. Pogledaj i oglase ovde gde prodaju aute u delovima, pa ako vidis neke da ti se svidjaju, ti kontaktiraj koga treba.

Probaj i =1&data[tip_oglasa]=all&data[prev_keywords]=bmw&data[category_id]=591&data[group_id]=890&data[location_id]=&data[condition]=all&data[period]=&data[order]=posted+desc&data[keywords]=bmw&data[price_from]=&data[price_to]=&submit[search]=Tra%C5%BEi"]ovaj link

Link to post
Share on other sites

A recite mi mogu li celicne 16-ke da stavim jer ga prodajem ne ulaze mi se vise u njega i ovako je previse para ulozeno da mi ga je prodat rodio bi se

Link to post
Share on other sites

A recite mi mogu li celicne 16-ke da stavim jer ga prodajem ne ulaze mi se vise u njega i ovako je previse para ulozeno da mi ga je prodat rodio bi se

Tesko ces da nadjes celicnu 16-icu sa ET-om 20,ima dosta jeftinih alu felni za e34 pa razbusi centralnu rupu.

Link to post
Share on other sites