Recommended Posts

Radio sam auspuh kod pirketa pre par meseci

tj. radio sam od grane cev,srednji lonac,zadnji lonac sve novo

ali pre oko mesec i nesto auspuh je totalno promenio zvuk,vise nije lep ''sportski'' zvuk nego bruji jako dosta (jbg ne znam ni kako da opisem)

nemam snimak zvuka pre kako je bilo :(

bio sam kod pirketa i covek slusao tamo nesto,i kao to nije do auspuha proveri svecice

ja proverim svecice kao nove su (skoro su i kupljene)sve zivo nesto isproveravam

auto sasvim normalno pali na benzin,i rad motora je normalan

covek me odj..a na keca :D sta da mu radim? autu i pirketu :D nije ni podigao auto da vidi dole kako je i sta je

Link to post
Share on other sites

Pa ako ga budem zamolio kako treba stavice opet sve novo... Ali pre toga sta mogu jos da proverim, a da to utice na zvuk na auspuhu? Da ne bude posle da je bio u pravu ne daj boze

Link to post
Share on other sites

Pa ne moze nista drugo da bude sem auspuha ako je promenio zvuk, ako motor i dalje radi kao pre i ako se ponasa isto onda je do auspuha nema sta drugo! Idi kod njega i reci da ti je mnogo glasan auto, neka ga utisa kako zna i ume :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites

Bio sam danas kod Pirketa,bio je decko koji mi je ugradjivao sve ne onaj drugi.

poslusao je,pricali malo,kaze imao je situaciju nekom decku kad je otvorio lonac ona zastita unutra je bila natopljena uljem,pa me pitao da li mi auto trosi ulje

proveram s vremena na vreme,ne trosi mi ulje

sutra oko 11h idem kod njega,skinuce lonac stavice isti takav drugi,pa da proveri sta se desava

a recicu mu i srednji protocni da proveri i njega mi je pravio pa ne znam koliko on utice na zvuk?

Link to post
Share on other sites

E ovako drugari...bio sam danas kod pirketa,decko je skinuo lonac rasturio ga skroz sve zamenio,vratio nazad,lonac sredio opet kao nov je

upali auto ono opet se cuje brundanje onako,odem ja od njega stanem na semafor kad ono ne cujem auto da radi :D tj. kako treba je,cisto i lepo radi

vozim se malo pun gas,testiram,sve normalno,odem kod njega on kaze ne znam sta je bilo i do cega je,cuo si kad smo upalili radio je lose

tako da je problem resen a kako ne znamo :D

dosta kondeza se stvara,kako je to resivo?

Link to post
Share on other sites