Recommended Posts

Pozdrav društvo e ovako imam bmw e39 2002 530dA na auto je promjenjena vodena pumpa, antifriz,rolice,remen,i izvadio sam leptirice iz usisne i takvu je vratio nazad, e sad primjetio sam ujutru kad ga upalim da je pocelo brujati i to dosta, kad se smire okretaji tj padne na oko 800 onda bruji, dok je pod cokom sve je ok, cim dam malo gasa prestane a kada se smiri opet bruji.. kada se auto zagrije i nakon 20 min voznje sve je ok i u leru i u voznji nema onog zvuka pa me zanima dali je do vodene pumpe, serva ili nesto trece?? da napomenem kada motam volan nista se necuje pa bih rekao da je servo uredu..

Link to post
Share on other sites

tesko, probo sam al nista i čini mi se da plastika nebi tako rondala, frend kaze da bi mogla bit vodena pumpa, al opet nova je, bemu nemoze tek tako vrisnut... ili..

Link to post
Share on other sites

ma nesto odozdo tandrce, meni neki sraf na susplehu nije bio zategnut do kraja, mislio sam da mi je auspuh otpao kako se prenosi zvuk...a i zimi su bucniji, evo danas toplo lepo, ne cujem ga, k'o benzinac... :dance3:

Link to post
Share on other sites

bio kod majstora, dijagnoza: španer od klime i glavni španer ima lufta pa zato ronda remenica a i sve ostalo.. jel itko mjenjo te španere?? jer ja to prvi put čujem.. pozz

Link to post
Share on other sites