Recommended Posts

pa lepo izgleda ali ne mnogo...xexe...pozuri sa tim boljim slikama vise....pa da vidimo konacno tvog ljubimca...xexexexe

Link to post
Share on other sites
daj neke slike dje se cijeli auto vidi...

gori ti lampica od air bag-a...vijecita mana...bice onaj senzor ispod sjedista.

Kad je kljuc u ACC, dioda airbaga treba da gori.

Link to post
Share on other sites

Tigar gume su zato sto sam bio na putu 300 km od Beograda kada mi je pukla prednja leva, a i sve druge su bile toootalno celave!

I posto nisam ne znam koliko para nosio na put kupio sam sve 4 nove gume i imao para samo za tigar primu i iskreno dobro se ponasaju i na 220km/h! Cim naletim na neke po ceni i izgledu dobre felne, pasce naravno i dobre gume!

Link to post
Share on other sites
Što ti je onolika rupa oko DVD-a?

daj sredi to majketi ono je ružno u onom autu....

i menjaj mu one narandžaste migavce majketi....

Za dvd se ceka maskica, a ako ne stigne pravicu sam, vec imam ideju, a i bice tu jos par dodataka...

Narandzasti migavci se ne menjaju zato sto planiram da kupim (zamalo da to bude pre takmicenja) angel eyes sa xenonima, a nazad idu led stop svetla!

Tako da se nisam zamarao oko tih migavaca jer sto bi sada bacao pare kada i ovako i onako menjam cele svetlosne grupe!!!

Link to post
Share on other sites

skini one sive maskice sa dvd-a mislim da se lako skidaju ona gornja i dolnja..posto ti je interijer crn ..inace bice to prava krstarica za patroliranje :declare:

Link to post
Share on other sites

Hvala, ali bice mnoooogo bolja do leta! Nadam se da ovaj vikend pada i muzika, a sledece nedelje zatamnjena stakla!

Jos kad to cucne na ove nove felnice... :P

Link to post
Share on other sites