Recommended Posts

pozdrav svima novi sam clan na forumu i od nedavno vlasnik bmw kupea 2.0 dizel 150ks 2004.

jako sam zadovoljan autom sve u svemu jedino imam jedan problem koji se pojavio juce: auto sam vozio juce preko dana i onda sam dosao kuci i parkirao ga ispred kuce i nakon 2 sata sam opet seo u kola i krenuo da ga upalim ali bezuspesno jer je 2 puta samo verglao i nije uspeo da upali

onda sam izvadio kljuc malo sacekao vratio kljuc i on je veoma lako upalio... ista situacija mi se desila i danas znaci auto sam vozio i onda ga ugasim na sat vremena i kad se vratim vergla i ne upali iz prva 2 ili 3 pokusaja. ako neko zna sta bi moglo biti u pitanju bio bih jako zahvalan i takodje ako neko zna dobrog majstora za servisiranje auta u beogradu i nekog dijagnosticara da proverim ima li nekih gresaka

hvala

Link to post
Share on other sites

Mislim da ti je oslabila pumpa za gorivo koja se nalazi ispod patosa,može da bude i svašta još ponešto,senzor bregaste npr.Otiđi kod Bate na Mirjevu on će ti to srediti.

Link to post
Share on other sites

Mislim da ti je oslabila pumpa za gorivo koja se nalazi ispod patosa,može da bude i svašta još ponešto,senzor bregaste npr.Otiđi kod Bate na Mirjevu on će ti to srediti.

:good: :good: :good: :good: Čika Bata je car.

Link to post
Share on other sites

hvala na odgovorima ovih dana cu otici na redu mi je i mali servis

a imam i neki nefabricki alarm koji nije uopste dobro nastelovan i malo je "lud" pa pisti svaki cas i nekad sija i kad otkljucam auto pa mu mozda on ne da da upali moracu sutra to da proverim

Link to post
Share on other sites

hvala na odgovorima ovih dana cu otici na redu mi je i mali servis

a imam i neki nefabricki alarm koji nije uopste dobro nastelovan i malo je "lud" pa pisti svaki cas i nekad sija i kad otkljucam auto pa mu mozda on ne da da upali moracu sutra to da proverim

Ako je fabrički alarm, kao sto pise resice Bata i njega.

Link to post
Share on other sites