Recommended Posts

Puno pozdrava.Probacu da ubacim i sliku,a potom i slike mojih bivsih i sadasnjeg bavarca.

Za forum sam saznao slucajno, mogao sam biti na njemu od 1998,kada sam prvi put priustio

525tds-e34-1995-karavan, sa 55000km.Potom je dosao 325i-e36-1993, pa 520i-e34-1992, pa 525i-e34-1992, pa neki fordovi+opeli,pa 320i-e36-1994,sa 170000km.Nisanim neku lepu 5-e39-restyling, dodacu novce.Bice slika.

Link to post
Share on other sites

Puno pozdrava svim pravim fanovima bavaraca...I od moje cere,jedne od najmladjih,zasigurno...Dete ima tek 5 meseci, a vec mi kuka za BMW...Kupice tata 5...dok ne poraste,a posle cemo da vidimo...

Link to post
Share on other sites

Nisam napisao,mislio sam da se vidi iz PROFILA.Zovem se Dejan,rodjen 1.5.72. u Ks,zivim u Bg,arhitekta sam u radno vreme,muzicar ponekad,a cale i muz i bmw fan non-stop.Posto vidim da si iz HN+PG=MNE,skoro sam gledao jednu 5-520i-1998,crnu,sa crno-belom kozom(M-enterijer),sa plinom,klimom,zatamnjenim staklima i CG tablicama,u simpaticnom stanju,za lepe novce.Imam i slike.Ja nisam bio zainteresovan,ali,ako ti jesi,dacu ti kontakt.Cena je bila oko 6000.

Link to post
Share on other sites
Nisam napisao,mislio sam da se vidi iz PROFILA.Zovem se Dejan,rodjen 1.5.72. u Ks,zivim u Bg,arhitekta sam u radno vreme,muzicar ponekad,a cale i muz i bmw fan non-stop.Posto vidim da si iz HN+PG=MNE,skoro sam gledao jednu 5-520i-1998,crnu,sa crno-belom kozom(M-enterijer),sa plinom,klimom,zatamnjenim staklima i CG tablicama,u simpaticnom stanju,za lepe novce.Imam i slike.Ja nisam bio zainteresovan,ali,ako ti jesi,dacu ti kontakt.Cena je bila oko 6000.

e39 je definitivno moj sledeci auto, al jos ''nije vrijeme'' za njega... u svakom slucaju hvala na info.... :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.