Recommended Posts

Kako sam shvatio ovoga lika sto je radio sa dijagnostikom istina on meni djeluje totalno nestrucno,al kad nemam drugog on je restatovao sve al da je to odradio makla bi mi se lampica od air baga prepostavljam... Evo veceras skidah ovaj cilindar sa antenom i primjetih da je jedan dio plastike polomljen al sig je bio polomljen i prije jer niko nije dirao nista, al nema ostecenja na onim namotajima evo slika sve govori

17042008126hn3.th.jpg17042008128tl1.th.jpg17042008127do4.th.jpg17042008129tr2.th.jpg17042008130rt6.th.jpg17042008133dt9.th.jpg17042008134gd4.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Ne meni je auto ujutro normalno upaljen isceran vani postavljeni zadnji i prednji branik koji su bili na lakiranju,cio dan je poliran i uvece kad je trebalo da se ucera u garazu trt nema kapi struje u njega onda je slijedilo prespajanje dobio struju al da upali neee ni da zavergla nista...

Link to post
Share on other sites

Zvao sam MP auto al oni kzu doceraj kod nas platis 50e kacenje na dijagnostiku i onda neka ti je bog u pomoc koliko ce me dalje ispasti

Grebovic trazi da otkloni kvar 400e + slepka 200e 600 :aggressive:

Link to post
Share on other sites

Znam da je daleko ali ako imas drugo auto da ga slepas....

Stari, zao mi je sto je doslo do toga, ako ti treba koja pomoc imas broj pa me nazovi.... :aggressive:

Link to post
Share on other sites

mozda izgleda glupo ali pogledaj da nije prekinuta zica koja spaja motor sa shasijom to ti je glavna mase meni se to jednom desilo pet dana sm se patio do drugu to nije palo na pamet cim sam je povezao upalio je ko mina proveri taj kabli tu glavnu masu nista te ne kosta poz i srecno

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Auto upaljeno :rolleyes: novi kljuc je sve zavrsio :preved: dsc00011hi8.th.jpg upalio je ko mina,a sad pali i sa kljucem kojim nije mogao :D hvala svima koji su pokusali da mi pomognu pogotovu BMW KLINIK :)

Link to post
Share on other sites