Recommended Posts

pozdrav...nisu farovi od golfa mada trazim neke koji odgovaraju posto su na ovima propala senila,mada mozda ce i ovi biti reparirani...inace ovo je takozvana 'taifun grill' maska na njemu i trebalo bi da je tako fabricki izasla ako se ne varam...

Link to post
Share on other sites

5242030018_large.jpg?v=0

mozda od ovakvog nekog ;)

mozda samo je tesko naci...cesljao sam po netu i slaba vajda naci original njegove ovakve farove...tj uopste kockaste farove za :e30:

Link to post
Share on other sites

ovde kod mene po gradu ima jedan e21 bas sa takvim farovima ,izgleda kranje interesantno a kocku nisam jos video uzivo sa ovakvim farovima :)

Link to post
Share on other sites

ovde kod mene po gradu ima jedan e21 bas sa takvim farovima ,izgleda kranje interesantno a kocku nisam jos video uzivo sa ovakvim farovima :)

videcu sredicu ih vec nekako jer su kao svece,nocna voznja ne daj Boze...dosta njih kazu kao da stavim okrugle farove ali ne pada mi na pamet jer mi je ovako jedinstven... Ukoliko budes dolazio na skup imaces prilike da ga vidis tamo ;)

Link to post
Share on other sites

A ti ces kao da ides na skup? :P

hahahah pa naravno...ne moze ni jedna tema bez tebe da prodje :D krpimo se krpimo se pa ce da se ode valjda kako valja :D

Link to post
Share on other sites

Pa dobro ponesi jednu kantu ulja i dva kante benzina i trebalo bi da bude dovoljno za put od stotinak km :D

sredio lukic plin pa ce lako da se skrpi za corbu :P :D a za ulje ce da natocimo neko loz ulje i ima da tera ko freza :D

Link to post
Share on other sites

Stavi ti standardne farove i masku,ovo po meni ne lici ninasta... Jbg i fabrika zna da zajebe stvar..

kao sto rekoh ne planiram da mu diram ove farove i ovu masku...sve je stvar ukusa... ;)

Link to post
Share on other sites

skini mu ove led trake ako ih stvarno ima ,nije to za :e30:

hahah poskidane one pre nekiliko dana nego ih je stari vlasnik lepio superlepkom pa su bile muke poskidati ih...plus imao neke macije oci na zadnjoj suknjici i to je eliminisano...ima tu jos nekih stvari koje su apsolutni visak ali i one ce uskoro biti uklonjene... ;)

Link to post
Share on other sites