Recommended Posts

Evo da predstavim jedno od mojih automobila. Auto je sto se tice stanja odlicno ocuvano.

Preslo skoro pa 113 000 km. Od ulaganja jedino je potrebna registracija. :D Kod mene je doslo prije odprilike mjesec ipo dana. Na nju je sve fabricko. Osim tockova i ovog auspuha koji kvari izgled. Unutrasnjost sto se tice taapacira na vratima i kontrolne table ocuvana da ne moze bolje. Sjedista moraju da se tapaciraju tako da ce se i to zavrsiti.Vozacevo sjediste je iz Coupea stavljeno a originalno izvadjeno da se ne be poderalo jos vise.

Uz auto dobijeno masu djelova tako da ne moze da hvali nicega.

Evo i slika. :D

aajr.jpg

t0wvw.jpg

0r99l.jpg

rqyp.jpg

iohnd.jpg

n5nr.jpg

nbz5.jpg

w7qi.jpg

8dzz.jpg

u8zx.jpg

dlf2.jpg

yf93e.jpg

nku8.jpg

hggq.jpg

bh9h.jpg

ifbbl.jpg

lu1e7.jpg

76io.jpg

Prikolica punaaa djelovaaaa.. :D

dq8y.jpg

7fug.jpg

cnfa.jpg

r64f3.jpg

A evo i papira od auta..

2hco.jpg

bx8o.jpg

emcn.jpg

68sn.jpg

zyvo.jpg

g4n8.jpg

zqtb.jpg

l88x.jpg

Link to post
Share on other sites

Ako je ovo u prvoj boji onda svaka cast na kupovini, izgleda kao da je nova a ne kao da ima skoro 30 godina...

U zdravlje da te sluzi masina, da predjes mnogo kilometara sa njom bez da ti se kvari.

Link to post
Share on other sites

Covjek od kog sam je kupio je drugi vlasnik. Uzeo je sa nekih 98 000 km. Po njegovoj prici na autu je prva boja. Na krovu i na haubi ima na poneko mjesto dje lak matirao to bi se moralo maloi prepravit i ima na dva mjesta kao neka mala ulubljenja koja se doduse ne vide ali malo bar meni kvare sliku tako da ce se i to ispravit i eto planiram da ga dovedem u fabricko tj katalosko stanje. Bez ikakvih modifikacija :D

Link to post
Share on other sites
  • 11 months later...

Dobar dobar, odlican sta dobar. Samo ga furaj ovako, greota da se na ovu ocuvanost nesto dodaje. Eventualno da mu stavis mt1 volan ali nije neophodno.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...