bmw e34 oborena svetla problem


Recommended Posts

Pozzz, juce sam primetio da mi desno suvozacevo oboreno svetlo ne radi, nije do sijalice, nije do osiguraca, sve sam probao, idalje ne radi, posto sam u cg, ne bih da se lomatam ovde po elektricarima, vec bi ostavio to kad se vratim za bg, posto znam koji je osigurac od drugo oborenog svetla vozacevog, da li mogu sa njega da povvucemm zicu do suvozacevog i tako oforimim da mi rade oba oborena, dok sam ovde u cg, tojest da li moze to tako, bez bojazni od nekog pozara? Hvala

Link to post
Share on other sites

Pozicija radi na oba fara, a na dzeku od oborenog svetla dobijam struju ali samo 7,90v kad ga prikljucim na far, onda nema struju uopste, nasao sam osigurac br 11, oz nekog razloga je 25a i kad upalim svetla na tom osiguracu isto dobijam 7,90v kad svetlo nije prikljuceno, kad je prikljuceno onda nema struje uopste... da li mogu da prevezem kako sam opisao da imam svetla dok sam ovde. Ili nek mi neko napise kako najednostavnije to da uradim a da je bezbedno kao privremeno resenje dok se ne vratim u bg

Link to post
Share on other sites

Rasveta ti ide preko LKM i ne bih ti preporucio da vezujes oba fara zajedno. Uzmi rele i vezi mu spulnu sa levim farom a na kontakte relea vezi desni far. Struju uzmi sa akumulatora, preko osiguraca.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Imam jedno pitanje u vezi farova za E34, na autu mi je desni far Bosch, a levi Hella malo napukao. E sad imam kuci desni Boshov rezervni kao nov interesuje me da li mogu njega da prepakujem na levi far ili ne?

Link to post
Share on other sites