Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oko 50e kosta u ovom materijalu. to je neka imitacija alkantare, ali je mnogo bolja, jer moze da se lepo opere kad se onako zamasti od ruku, skuplji je od klasicne koze. evo ti broj. 063365488 branko...

Link to post
Share on other sites

Bas fino izgleda volan. Ceo auto mi deluje skroz korektno. Ne bi mu ni motor dirao, ide to solidno, a mali je potrosac. Ni ne treba mu plin. Samo ti to polako sredjuj kao onaj prosli, da bude bomba na kraju. Nema u Srbiji nadrkanih karavana, a tvoj bi to lako mogao da bude. Sredjuj ga detaljno, vreme radi za tebe.

Link to post
Share on other sites

ma bice to dobar autic, i sad je extra, nije sto je moj. motor moram da zamenim, mnogo je grozan. ali ne znam dali cu imati zivaca da se ponovo upustam u zezanje sa svim i svacim, oko prepravke. :e30: :e30: :e30:

Link to post
Share on other sites

ti me sad nacisto poremeti. bas sam razmisljao da koknem m50b20. ahahahahahahah.... mnogo to jako za kocku za neku svakodnevnu varijantu...bio bi prezadovoljan sa nekim 2.8 stroker ili m52 2.8. to bi bilo nesto idealno...a taj m5 je bezveze, nema boljeg motora...kolko je on para komplet. u nekoj osrednjoj ceni...?

Link to post
Share on other sites