Recommended Posts

Evo da vam prestavim moj BMW 320 popularno zvan e46...

Kupio sam ga od prvog vlasnika,auto je jako ocuvan i jako lepo odrzavan. Auto je pre kupovine bio u ovlascenom servisu na detaljnu proveru, svi skupi i dotrajali delovi na njemu su zamenjeni,pocev od plivajuceg zamajca,sa kopletnom korpom lamelom druk lager itd,glavna remilica na radilici,isparivac klime sva cetri nova amortizera,itd itd Sve u svemu jako dobro odrzavan auto sa original delovima.

od opreme poseduje sve moguce sto se ugradjivalo u bmw 2002/2004 nedostaje siber jedino i velika navigacija...

Sve cetri nove gume,dunlop sport ,i dobijo sam uz njega jos i 4 felne alu sa novim zimskim gumama....

Utisak je odlican zaista jedan lep auto i jako udoban,i brz posto sam 4 godine pre njega vozio vw golf serije 4 gti model koji je jako neudoban i kruta auto,ali jako brz :)

evo nekoliko slika pa uzivajte :)

IMG_1324.jpg

IMG_1326.jpg

IMG_1342.jpg

IMG_1324.jpg

Link to post
Share on other sites

Marudza..... ima mesta taman da se izadje...:)

kockica 84..... :)

Jasko.... Iskreno ide odlicno ima zdrav turbo,ne purnja previse za 150 konjasa ovaj bmw je bas brz auto...Mislim da bi dobio golfica na duzi put,na nesto krace tesko golf je mnogo laksi auto a ima turbo benzinski motor... Dok sam ga imao dobijao sam e46 za pola auta i vise ispred njih,ali iskren da budem to su bili modeli 1999/2001 godista....

Fika bice slika,samo vreme da se namakne za ubacivanje :)

Link to post
Share on other sites