Recommended Posts

sva sreca pa nije M

a inace ovaj NLO je na prodaju

jbg ovo je prvi moj negativni komentar nekog auta i jednostavno ne mogu da se suzdrzim ,a donekle mislim da nece da mu steti ako mu se malo istanca coveku ukus .a to dal sam finansiski potkovan ili ne nema nikakve veze sa ovim ovde i ne smejem se uopste ...vise sam nekako besan i bez volje za zivot kad vidim ovake lakrdije i otud moji negativni komentari.ja se opet izvinjavam ali treba neki put nekom otvoriti oci .. i ja sam prosao slicnu edukaciju

dok nisam istancao ukus ...tako da nema ljutiš.

Link to post
Share on other sites
Nikada se ja ne smejem nekome ko nema, nego nekome ko poslednji dinar puca u seljačenje, pogotovo na kolima...

Ne zelim da pametujem, ali ovde nije rec o novcu, vec o autu. Covek je predstavio svoj auto i onaj kome se ne dopada, ili nece nista odgovoriti ili moze to jednostavno reci: ,,ne dopada mi se,, i kraj. Medjutim kada se kaze da puca poslednji dinar u seljacenje, to vec nije komentar na auto, vec uvreda. Mozda gresim, ali bi ja to tako shvatio.

Covek je predstavio svoj auto i ako mu se kao takav dopada, neka onda uziva u svakom trenutku provedenom u njemu. Sa druge strane ako zeli savet od nas, kako, sta, onda trebamo biti svi tu da mu pomognemo.

Zelimo da ovaj klub bude veliki, da nas bude sto vise, a desava se da je covek dosao, a vi ste ga samo takom ispljuvali. Epilog je taj da tip vise ne dolazi ovde a zasto, to se priupitajte svi vi, ili nekolicina vas.

Link to post
Share on other sites

ok ljudi , sjebaste coveku temu ..... MAX nadam se da neces zlorado shvatiti ove komentare , mi se jednostavno ovde osecamo kao porodica i spremni smo jedni drugima da kazemo sve .... naravno niko ne treba da se ljuti pa zato nemoj ni ti .... auto si pretpostavljam radio ti po svom ukusu a mozda si ga bas takvog i kupio , ako malo bolje pogledas nase automobile , videces da su uglavnom bez plastike i sl. ... pa otud i ovi komentari .... jos jednom .... bez ljutnje .....

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.