Recommended Posts

IMG_6272.jpg

IMG_6274.jpg

IMG_6275.jpg

evo ljudi par fotki.

motor kao sto pise u naslovu 2.5d 177ks, menjac automatic

boja carbonschwarz metallic

…spisak opreme je podugacak, ali ukratko:

M sport package

M sport suspension

M leather steering wheel

M Aerodynamics package

M Sport seat

Interior trim strips Alu Cube Pure

Professional Navigation itd itd

ja sam nadogradio 20" felne, zadnja svetla skroz crvena i crne grillove.

Link to post
Share on other sites

ono sto je dalje u planu da se doradi to je:

zadnja svetla od facelift modela i prednja svetla sa socivima od facelift modela (ako neko ima iskustva sa ugradnjom istih bio bih mu zahvalan na savetu kako to uraditi, da li je velik posao itd)

zamenio bih rucicu menjaca posto je hrom krenuo da se ljusti (zamenio bih sa fabrickom, pa ako neko ima info koliko kosta nova ili gde moze da se nabavi ocuvana polovna?)

...u principu ne bih nista vise ni menjao na kolima, ovo su neke sitnice koje mislim da ce ga uciniti maximalnim.

Link to post
Share on other sites

Hvala :-)

Kupio sam auto sa 18" pa sam u potrazi za felnama 19" naisao na dobru kombinaciju za ove 20". Vozim ih celu ovu sezonu, dobro se ponasaju, auto je stabilniji i zanimljiviji u krivinama narocito a izgleda mocno. Napred je 245/30 R20 felna 9J a nazad 285/25 R20 felna 10J

Link to post
Share on other sites

Brate ovo je perverzija, po mom ukusu ovi zadnji farovi mu ne stoje, vracaj stare ili sto pre nabaci od facelifta. Mnogo lepo izleda, nadam se da cu dogodine i ja tako nesto da nabacim :)

Link to post
Share on other sites

Prelep auto, felne su fantasticne ali malo prevelike za moj ukus. Zelim ti dosta predjenih km.

Sto se tice ristajl farova i stopki- dosta para, ni zbog cega...

Djape, ja bih rekao bas obrnuto,skroz promene auto...

Samo napred...ako su drugi radili i moze da se uradi,ma koliko da se 'budzi', vredi sve pare

Link to post
Share on other sites

pogresno si me shvatio, felne su ful fulova, ali gledam iz ugla auta koje mi je za svakodnevno arcenje po gradu.

Ceo je fantastican, nema sta.

+ dodaj mu lip spojler da bude BOMBA

ne volim dodatne spojlere

Link to post
Share on other sites

E te komande klime isto imam u planu da promenim. Koliko to kosta? Gde moze da se nabavi?

Probaj po otpadima da se raspitas za jedinicu klime, mozda i naletis na nesto. Ima jedan rasturen u Valjevu ali su mu komande klime kao i kod tebe.

BMW E60 Valjevo

Probaj i kod ovog za pocetak.

E60 Beograd

Evo ih na ebay-u.

Ebay

Link to post
Share on other sites

Video sam te i u Utorak na penjanju na novi most .

Deluje napucano sa tom M optikom i tim felnama ali mi auto bar sto sam video nocu u Big-u deluje onako , lose je ispoliran pa je sav nekako muljav bar pod onim neonkama.

Bez ljutnje .

Link to post
Share on other sites