Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mozda taj tvoj drug, ali on je jedan u milion!

Svako ko se ne razume u kola ili ga ona ne zanimaju kao ona sama, vec kao nacin da bude baja i lokalna faca!

Takvi ce pre da kupe i krsinu ali da izgleda dobro i da se svi okrecu!

To kazem zato sto onaj ko se razume nece dati tolike pare za ovaj auto a ko se ne razume i paljevina je nece uzeti karavana!

Sve u svemu... zacin C!!!

Auto izgleda lepo i tebi se svidja a to je jedino bitno posto ga ti vozis a ukusi se razlikuju i nikad neces uspeti da sredis auto tako da se svima svidja!

Link to post
Share on other sites

hvala vam momci svima! napravo sam jednu gresku a to je to sto sam ga iz zezanja stavio na polovne automobile a na ovaj nas forum sam postavio slike da vama pokazem kako ga mi vidimo a vi da kazete vasa misljenja,nazalost svi su se uhvatili za cenu koja ovde nije ni pomenuta, mi nismo pali sa kruske da neznamo da nas auto nevredi 15soma ali sve sto je oko njega radjeno radjeno je sa puno ljubavi i nezaleci pare jer ovaj auto kad je kupljen nije ni izgledao ni 10-ti deo onoga sto sad vidite i jos jednom hvala svima na lepim komentarima jer prijaju a one glupe kao(Misiceva) necu ni komentarisati!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Hmm felne *ebeno izgledaju na autu.Poshto prodajesh auto,okacish sa drugim felnama slike,a ove cuvash(za drugi auto ukoliko ovaj prodash).Npr nece covek kome treba karavan,da kupi sa 19" :lol2: :lol2: .Inace super bembara! :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

auto ne izgleda lose,samo nemoze da se spusti zbog ovolikih felni i distancera,a bio bi mnogo lepsi sa npr.sa 17" i da je malo spusten. i malo je preterano 15000.i nisi trebao napisati full fullova posto nema ni kozu,znaci da je daleko od fullova.bmwforever je napisao sta je full fullova.inace je auto ok

Link to post
Share on other sites

mogu misliti sta je unutra,tesko da ima zadnje podizace i kozni naslon,a o otsalom............

daj brate okaci ostale slike,bolje nego da mi nagadjamo,normalan si decko,samo da shvatis neke stvari

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Prelijepo Bmw kako s vana tako i unutra i kako da ne privlaci paznju :prankster2: ., koja sirina su ti gume ,, i kako se auto ponasa sa 19" ...I Gdje si nabavljao Felge ,bili se moglo sta slicno naci i za mene ili mozda M6 :) ... pozd

Link to post
Share on other sites

pa jbg prozivali su me da stavim slike enterijera dugo vremena dao sam sad malo vise detalja inace gume su 235/35 19 nove su i one i felge oboje je iz svajcarske i kostalo je oko 2200 eura na dobrom putu se ponasa extra na losem je dosta tvrd ali zarad dobrog izgleda vozim polako i pazljivo i cutim

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Evo, malo okasnio, ali ipak da postavim. Lep turning, mada nisam ljubitelj hrom felni na bilo kojoj boji osim bele, ali sve u svemu ukusno i ono sto bi stranci rekle "Clean".

Jedno glupo primitivno i seljacko pitanjce kad je ovako sredjen auto u pitanju, ali mene interesuje, koliko trosi dizela ovaj autic sa ovim dimenzijama felni? Cisto sebe radi pitam ( jer je u planu nesto slicno, a ipak mi je auto ono, planiran za svaki dan i koliko toliko neku "ekonomiju" ), pa ako je secret, moze i na PP da se posalje odgovor...

Link to post
Share on other sites