Recommended Posts

Pozdrav iz Arandjelovca. Pre 3 godine negde u aprilu mesecu kupio sam svog prvog BMW-a. Pre toga sam svasta vozio a posedovao sam uglavnom japance. Bio je na domacim tablama i na satu 178000. Od ulaganja sam odmah znao da treba da zamenim neku gumu na diferencijalu pa je malo menjac lupkao. I stabilizatore i kugle ali nije bilo hitno. Ono sto mi se posle par dana desilo jeste da je crkla BOSH pumpa. 600e kao dobar dan. I u narednih par meseci sam sredio trap to je tad bilo 80e (nije bio los) alnaser, remenicu, reostat i posle toga sam samo menjao ulje na 10 000 i filtere.Normalno plocice jednom.Ogrebao sam jednom posle toga vrata pa sam ih farbao i to je uglavnom to. Inace svaki dan vidim neku novu ogrebotinu tako da planiram da ga poliram uskoro. Masku tj onaj plasticni deo na braniku sam kupio i nikako da zamenim posto mi je pukla ali to nije hitno. Zimi ga nisam vozio posto imam jos jedan auto i sad nu je na satu oko 208000. Generalno zadovoljan sam autom, nije nesto udoban ali preciznost u voznji je odlicna. Navikao sam sad i svaki drugi auto mi je nekako drugaciji da mi je jako tesko da se naviknem na voznju istog. Elem da se vratim na auto. Posle tih 3,4 meseca kad sam sve to sredio nisam imao nikakvih problema. Pali, sipaj gorivo i gas. Sto se tice potorsnje u gradu(u mom gradu) to je oko 7 do 7.5. A sto se tice otvorenog meni je to 6 kako god okrenem. Normalno na 15 felnama tj tockovima. Sto se tice felni nikako da kupim vece, sa ovima sam zadovoljan iako totalno ne atraktivno izgleda. Od opreme ima svasta tj skoro sve sto ovaj model moze da ima. Nema doduse grejanje sedista i bord kompjuter ali bitni su mi bili podizaci, tempomat i slicno. Red je da kupim i fabricki cd ali posto slusam radio u kolima to mi ne igra neku ulogu. Na oglasima mi je sad prodajem ga ali radi zezanja posto mi mozda promenio samo na peticu ili na trojku benzinca ali ni sam nisam siguran. Evo slike(ne znam doduse smekerski da slikam tako da ako treba jos slikacu) sta vas jos interesuje pitajte. I predlozite slobodno posto sad imam dosta slobodnog vremena da cackam oko njega. Moja konacna ocena za ovaj auto na skali od 1 do 10 je 8.5, samo iz razloga sto svi gledaju da ga ogrebu i sto ih sad ima dosta pa se osecam kad da vozim golfa dvojku i daleko je bolji auto od spoljasnjeg izgleda. :D Prljav je na slikama jbg kad covek zivi na selu ne vredi :D

hmCM7S.jpg

CfxbGb.jpg

fsuQrg.jpg

GQvkIl.jpg

5Ga7Vo.jpg

kfe7yZ.jpg

uCB7jS.jpg

PCoVtd.jpg

sNLHGR.jpg

KjHPSr.jpg

Link to post
Share on other sites

Verujem :) Poprilicno su bile skupe ranije ne znam sad. Estetski ima svasta tu kazem od poliranja preko ove male maske izmedju maglenki do belih migavaca, felni, druge rucice menjaca( ova mi je malo pukla napred) itd. Ali generalno auto skroz korektan.

Link to post
Share on other sites

Mozda to i uradim. Samo sam naveo kao nesto sto nema a mozda bi treba fabricki svaki auto da ima posto je ipak to jednostavna i jeftina stvar. No meni ne smeta. Raspitacu se koliko se krecu. Kada je na leru cesto mi cuka i vibrira onaj pipak za zakljucavanje u vozacevim vratima. Da li neko zna kako to da resim?

Link to post
Share on other sites

Slabo ga vozim zimi skoro nista ali je zimska neophodna za svaku eventualiju. Meni je kozica oko menjaca odlicna nego mi je rucica pukla. A sve zbog mog loseg pokusaja da napravim da mi svetle brzine na menjacu. I radilo je jedno vreme i sad sam sve pocupao i pobacao posto je negde kablc prekidao. A rucice se krecu oko 20e pa navise koliko sam primetio. Kazem shodno finansijama malo ce to morati da saceka. :D

Link to post
Share on other sites