Recommended Posts

Pozdrav svima,od pre par dana auto je poceo da trza kad se vozi na gas,uredjaj je stag 300.auto e36 m52b20,to seckanje ili trzanje javlja se na 1500-2500 obrtaja kada je motor ugrejan,ispod i iznad toga je ok,kontrolisao sam svecice,kaze majstor ok su,zazor 0.9 ngk svecice,na benzinu radi normalno,i da dodam da mi u poslednje vreme malo zakuca ler na 1200 obrtaja i tako stoji

Link to post
Share on other sites

Pa prekontrolisi plin,ako na benzinu dobro radi.Mozda je neka dizna opalila,ili se rastelovala.

razmisljao sam o tome,ali mi nije jasno kako onda ne gubi snagu na vecim obrtajima,dizne se malo cuju,ne znam jeli to normalno ali malo klepecu,kuckaju onako

Link to post
Share on other sites

I mene je zezalo tako na plinu,a na benzinu radio lepo,bobina zezala

probacu nekako sa majstorom da vidim,kako da nadjem koja je neispravna,ima li neka sema za to ili jednu po jednu da menjam pa dok ne nabodem

Link to post
Share on other sites

probacu nekako sa majstorom da vidim,kako da nadjem koja je neispravna,ima li neka sema za to ili jednu po jednu da menjam pa dok ne nabodem

Vadis kabal po kabal sa bobina i temo gde ne odreaguje tu je problem ili bobina,ili svecica ili dizna.

Link to post
Share on other sites

Vadis kabal po kabal sa bobina i temo gde ne odreaguje tu je problem ili bobina,ili svecica ili dizna.

ok,pokusacu sutra pa da vidim sta ce biti

Link to post
Share on other sites