Recommended Posts

Ljudi,treba mi vaša pomoć.Da li neko zna da li mogu na svoju BMW 520d E61 da montiram felne od 19'' bez ikakvih prepravki?I ako mogu,da li mi neko može pomoći u potrazi ovih felni (sa ili bez guma/po mogućnosti nove,ali dolaze u obzir i polovne)?

Unapred zahvalan...

bmwm5rimsjk9.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Dire hvala ti na savetu,ali tamo sam uspeo da pronađem samo ove felne felnara7.th.jpg

Međutim još uvek ne znam da li mogu da stavim 19'' na ovaj automobil, a da pri tome ne vršim nikakve prepravke.Još jednom bih molio sve koje znaju gde bih mogao da nađem ovakve felne bmwm5rimsin3.th.jpg (polovne ili nove,sa gumama ili bez),neka jave.

Hvala još jednom.

Link to post
Share on other sites

Trebalo bi da mozes da stavis 19' bez prepravki!

Ako hoces replike, one su ti oko 130 eur komad ali su valjda 17' i 18' a 19' mislim da imas samo original i veruj mi da se ne isplati uzimati nove (naravno ne znam u kakvoj si finansijskoj situaciji) jer su PAPRENO skupe!

Za te pare mozes da kupis jos jednog BMW-a (naravno ne e61 ili e 90)!

Ili vidi za polovne ili neke druge felne, to ti je moj savet!

Link to post
Share on other sites

Hvala puno drugari!Eto,ako neko bude naleteo na te petokrake felnice sa M6,neka javi i nakon svih vaših komentara i ja mislim da bi bilo najbolje kada bi montirao original (polovne) felne,jer to izgleda da ipak izađe jeftinije na duže staze,uzimajući u obzir veličinu felni,naše puteve,itd.

Link to post
Share on other sites

236434777822244.jpg

Felne za BMW seria 5

Nove u orginalnoj ambalazi

U prilog idu sarafi i znak

št.artikla: 325

8.0X18=160€ /ET 15

8.5X19=165€ /ET 12

9.5X19=165€ /ET 17

Država : Slovenia

Telefon: 031-422-770

E-mail: [email protected]

Eto ih

Link to post
Share on other sites