Kupovina e60


Recommended Posts

Kao prvo pozdravljam sve ljude na forumu :)

Ovako posto sam morao da prodam svog ljubimca 530d e39 prije 2 mjeseca zbog selidbe u Italiju sad je na red dosla kupovina nekog mladjeg. Zanima me najvise 520d od 177ks restyling eventualno 525d ali su u restylingu stavili izgleda 3.0d pa to jos uvijek ne bih zbog troskova pa nekad kasnije kad se posao razvije mozda i nesto vece. Tako da najvise me zanima kako se taj motor 2.0d snalazi u tako velikom autu po mom misljenju ne vjerujem.da je bas toliko slabasan jer sam vozio e39 od 1800kg karavan sa 193ks i isao je super i naravno samo manuelni mjenjac me zanima jer ovdje ima bas bas dobrih. Trazim samo sa urednom servisnom knjigom i sto manjom km

Link to post
Share on other sites

A taj mi je star dosta htio bih ovaj redizajn i ljepsi je od ovog zato sam.i gledao taj od 177ks ma najvjerovatnije cu opet 3.0 najbolji motor ionako ovdje u Italiji registracija ide na osnovu kilovata i euro standarda a ne po kubikazi

Link to post
Share on other sites

A taj mi je star dosta htio bih ovaj redizajn i ljepsi je od ovog zato sam.i gledao taj od 177ks ma najvjerovatnije cu opet 3.0 najbolji motor ionako ovdje u Italiji registracija ide na osnovu kilovata i euro standarda a ne po kubikazi

pa tako reci onda 535d sta se dvoumis

Link to post
Share on other sites

Idem sutra da vidim jednog kaze covjek da izgleda super i da je ocuvan ima servisnu knjigu sve od opreme presao 129000 doduse nisam.ga jos vidio ali po prici je super a jako malo.jma 535d ovaj je 530d 235ks bice i to dovoljno :)

Link to post
Share on other sites